270 000 USD 1 929 USD/кв.м
площа 140
Новий будинок побудований виключно з якісних матеріалів , дизайнерським ремонтом та укомплектований абсолютно усіма можливими видами техніки, меблями.Розташований у мальовничому місті , на березі річки. Будинок побудований за спецпроєктом та є автономним в питанні електропостачання, опалення, інтернету, тощо. Всі системи є взаємопов'язаними і працюють синхронно та паралельно. Централізоване водопостачання, централізована каналізація, газ.Є інтелектуальна система управління комунікаціями з автономними насосами, теплоакумулятором, сонячним інвертором з власними електричними акумуляторами та власною електростанцією на даху потужністю 5 кВт. Цілодобовий відеонагляд без сліпих зон. Зарядка для автомобіля.Наявність та можливість підключення 3-фазного та однофазного генератора. Натуральний дров'яний камін , який може опалювати частину будинку (за необхідності). Тепла підлога в усьому будинку та система рециркуляції гарячої води. Одна, окрема гостьова кімната-кабінет, велика кладовка-кімната під сходами та окрема бойлерна. Зона барбекю з усіма зручностями. Третій поверх являє собою експлуатовану терасу, де розташований басейн та зона відпочинку з природнім краєвидом. Критий гараж з автоматичними воротами на 2 автомобіля.Власний двір, де при бажанні можна поставити альтанку. Будинок розташований на власній земельній ділянці і продається разом з нею. Ідеальне розташування та місцевість. Тихе, спокійне місце і 10 хвилин до центру міста, вокзалу, базару, тощо без заторів. Продається з усіма меблями, технікою та устаткуванням.
23.09.2025 о 12:00 на avangards.com.ua
95 000 USD 559 USD/кв.м
площа 170
Породам будинок 2025 року з терасою гаражем кухня студия 3 кимнати, криниця септи 16 кВт світла, чорнова штукатурка розвотка електрики
16.09.2025 о 15:00 на avangards.com.ua
35 000 USD 1 061 USD/кв.м
площа 33
Вінниця, Старе місто, Євгена Коновальця (Гліба Успенського) вулиця, , цегла,
30.10.2025 о 16:00 на avangards.com.ua
650 000 USD 1 680 USD/кв.м
площа 387
Ви шукаєте просторий будинок в центрі міста в тихому районі? Тоді це ваш вибір! Гарний триповерховий будинок загальною площею 387, 3 метрів, з сучасним євроремонтом, мраморна підлога з підігрівом. Є камінний зал з вишуканим каміном, сучасними меблями, вбудованою технікою відомих брендів, якісною сантехнікою та ідеальною столяркою. Дуже гарні сучасні сходи з натурального дуба. Є два басейни. В будинку басейн модифікації 'Хвиля' і сауна. Також великий басейн біля будинку. Простора кухня (22 метра), через арку йде вихід в камінну залу - задовільнить будь-який смак господині. Навколо будинку в користуванні і власності сумарно 16 соток землі . Єкзотичні дерева та квіти. Вишуканість, якість та комфорт. Пропонуємо і запрошуємо до перегляду.
02.09.2025 о 12:00 на avangards.com.ua
60 000 USD 1 200 USD/кв.м
площа 50
Площа: 50 м? 2 поверхи Загальний вхід Двір відсутній Опалення: газове Стан: Чиста, доглянута частина будинку з якісним ремонтом. Продається з усіма меблями та технікою можна заїжджати одразу після покупки! Планування: 1 поверх: Вітальня Дитяча кімната Кухня Санвузол 2 поверх: Простора спальня (доступ через внутрішні сходи) Комунікації: Газ Вода Світло Газове опалення Каналізація Інфраструктура: Район Ближнього замостя зручне місце для життя. Поруч зупинка транспорту, магазини, дитячий садок, школа. Документи готові до угоди. Телефонуйте покажемо у зручний для вас час!
17.11.2025 о 14:00 на avangards.com.ua , avangards.com.ua
| Дата | Джерело | Ціна |
|---|---|---|
| 17.10 | avangards.com.ua | 1 695 366 ₴ |
| 17.11 | avangards.com.ua | 1 695 366 ₴ |
80 000 USD 1 000 USD/кв.м
площа 80
Продається затишна частина будинку в самому серці Вінниці в Центрі міста Топова локація, з усіма зручностями: центральна вода, каналізація септик, газ, світло, пластикові вікна, велика веранда. Навіть встановлений двоконтурний газовий котел для комфортного та економного опалення. До частини будинку є два підсобних приміщення, клумба, сад та альтанка збудована з цегли. Хочете втілити свої ідеї у дизайні? Цей будинок чекає на ваші творчі рішення!Хочете більше деталей? Звертайтеся до мене по телефонуу Viber або Telegram, і я надішлю вам відеоогляд об'єкту. Не пропустіть свій шанс на затишок у престижному районі міста!
05.08.2025 о 13:00 на avangards.com.ua
55 000 USD 1 571 USD/кв.м
площа 35
Продається частина будинку в затишному місці, поруч із зручною інфраструктурою. Комунікації: газове опалення, світло, центральна каналізація, власна криниця. Альтернатива 1-кімнатній квартирі, але з земельною ділянкою. Ділянка площею 4.5 сотки- місце для саду, теплиці, зони барбекю чи просто відпочинку. Хороший варіант для постійного проживання або під дачу.
22.07.2025 о 16:00 на avangards.com.ua
60 000 USD 1 333 USD/кв.м
площа 45
У центрі міста продається добротна частина будинку із землею, житловий стан,мiцний фундамент,подвал. комунікації, 5 соток за 60 тис +частина будинку =105000 . Є вихід на набережну фонтану. Можлива продаж земельної ділянки окремо. Можливо домовитись з cуciдкою за ii 50 кв м +5соток.Запрошую на перегляд.
11.07.2025 о 11:00 на 103791.ligapro.ua
155 000 USD 1 240 USD/кв.м
площа 125
5 кімнат,2 санвузла, велика кухня студія, чистова, все заведено, вода, газ, каналізація, централізоване , фільтри
04.07.2025 о 14:00 на avant.vn.ua
250 000 USD 958 USD/кв.м
площа 261
Чудовий 2-х поверховий будинок, з якісним ремонтом, в тихому, затишному та престижному місці. Район - ну дуже Ближнє Старе місто! З вікон відкривається чудовий краєвид на річку та Центр міста. До Центру - 5хв! До будинку, що розташований в кінці невеликого провулку, зручний асфальтований підїзд, поруч гараж. Будинок стоїть на 6с. земельної ділянки, має загальну площу 261м.кв. та складається з двох самостійних частин, а саме 161м.кв. та 100м.кв. з можливістю обєднання в один будинок. Ділянка доглянута з різноманітними фруктовими та декоративними насадженнями, а саме - виноград, черешні, груші, яблуні, абрикос, персики, летючі рози та інше. Хазяйський та добротний, утеплений мінватою 10см. Покрівля - металочерепиця - 0, 7мм. Комунікації: центральні водопровід, каналізація, електроенергія - 3 фази 12кВт, 2 газових котли «Viessmann» та електричний котел «Protherm « потужністю 16квт. Чудовий варіант для великої родини, або, на перспективу - двох родин. Дійсно гідний уваги варіант, що може стати сімейним гніздечком для Вас та ваших близьких на багато років. Ціна 264000 дол.
26.11.2025 о 14:00 на 103791.ligapro.ua
550 000 USD 1 429 USD/кв.м
площа 385
В самом центре города. Но тихо и красиво, как за городом. Не слышно транспорта, слышно пенье птиц. В доме есть все: мраморные полы, полы из натурального дерева. эксклюзивные лестницы и двери из натурального дерева. Встроенная итальянская кухня с гранитной столешницей. Вся бытовая техника. Мраморный камин с тепловой разводкой тепла по комнатам. Два бассейна, сауна, четыре санузла, один из которых дизайнерской работы. Все сделано для уютной счастливой жизни. Тип: Вторичное жилье Комнат: 8 Жилая: 250 м? Кухня: 22 м? Тип стен: кирпич Год постройки: 2012 С балконом телевизор плазменный телевизор камин кухонный уголок сейф стиральная машина сушилка для белья посудомоечная машина душевая кабина ванна джакузи газовая плита духовка бильярдный стол настольный тенис встроенный шкаф-гардероб меблированная кухня барная стойка холодильник счетчик на электричество счетчик на газ счетчик на воду охранная сигнализация пожарная сигнализация кондиционер состояние дома: дизайнерское оформление тип перекрытия: железобетонное крыша: металлочерепица стропила: деревянные свежий ремонт утепление: внешнее электричество: в доме газ: в доме канализация: централизованая подогрев полов керамическая плитка декоративная штукатурка декоративная штукатурка керамическая плитка подвесной потолок тип окон: металопластиковые количество камер стеклопакета: 4 санузел: 3 и более кухня: в помещение лоджия: 1 гараж: во дворе погреб баня / сауна котельная / бойлерная кладовая гардероб кабинет хол гостиная столовая прихожая бассейн балкон(ы): 3 огород дорожки: тротуарная плитка ландшафтный дизайн фонтан детская площадка спортивная площадка летняя площадка баня / сауна летняя кухня хоз. строения (сарай) погреб(а) забор: металический лист ворота: радиоуправляемые сад размещение участка: в населенном пункте рельеф: горный грунт: чернозем централизованное (водопровод) бойлер двухконтурный котел двухконтурный котел
04.12.2022 о 17:00 на avant.vn.ua
90 000 USD 1 500 USD/кв.м
площа 60
продам часть дома. продам пол дома. с подвальным помещением . с видом на фонтаны РОШЕН . 10 соток . можно для бизнеса.
09.11.2022 о 19:00 на avant.vn.ua