Киев
Изменить параметры поиска Сбросить фильтры
0 0 0
Вход и регистрация
Меню
  • Выбрать язык
    Выбрать язык
    • Русский
    • Українська
    • Выбрать
  • Вход и регистрация
  • Избранные объявления0
  • Комментарии к объявления0
  • Контакты
  • Как добавить объявление
R24 / Купить квартиру / Киев
  • Покупка
  • Новострой
  • Покупка Вторичка
  • Аренда
  • Посуточно
  • Квартира
  • Дом
  • Участок
  • Офис
  • Торговая площадка
  • Кафе
  • Гараж
  • Производственное помещение
  • Помещение
  • Гостиница
  • Готовый бизнес
Фильтр
  • Расположение
  • Количество комнат
  • Цена
  • Площадь
  • Этажность
  • Выбрать
Расположение
Количество комнат
Цена
от
до
uah
  • usd
Площадь
Общая площадь
от м2
до м2
Жилая площадь
от м2
до м2
Площадь кухни
от м2
до м2
Этажность
от
до
Фильтры
Киев

Купить квартиру вторичный рынок у метро Сырец в Киеве

  • Квартира
  • Дом
  • Участок
  • Офис
  • Торговая площадка
  • Кафе
  • Гараж
  • Производственное помещение
  • Помещение
  • Гостиница
  • Готовый бизнес
от м²
до м²
Общая площадь, м²
от сот
до сот
Общая площадь, сот
Цена от
UAH
EUR
USD
Цена до
UAH
EUR
USD
  • Общая площадь
    —
    Жилая площадь
    —
    Площадь кухни
    —
    Площадь участка
    —
    Этажность
    —

Найдено объявлений: 41
Отображать
все
  • Все
  • Сегодня
  • Вчера и сегодня
  • Неделя
  • Месяц
  • Квартал
  • Полгода
  • Год
Сортировать
по рейтингу
  • По рейтингу
  • Сначала дешевле
  • Сначала дороже
  • По количеству комнат
  • По дате добавления
Вишняківська, 2

64 000 USD 1 730 USD/m²

1 комната , площадь 37 / 17 / 9 , этаж 21 из 25

vip

Чтобы добавить VIP объявление нужно
зарегистрироваться и перейти по ссылке

Світла, зручна, однокімнатна квартира з якісним ремонтом за 10 хвилин ходьби від метро Харківська. Квартира розташована в новому ЖК (зданий у 2020 році) на розі вулиць Вишняківська та Ревуцького, точна адреса – вул. Вишняківська, 2. По один бік від ЖК – супермаркети, торгові центри, безліч кафе, ресторанів та вся сучасна інфраструктура, а по інший – озера та природні пейзажі. Квартира знаходиться на 21 поверсі, 25 поверхового будинку, великі вікна та балкон виходять на південно-західну сторону. Інтер'єр, дизайн, меблі та функціональність ретельно продумані та сплановані для максимальної практичності, зручності та естетичної насолоди. У 2020 році, у квартирі зроблено якісний, дизайнерський ремонт. У квартирі вбудовані меблі-трансформер: зручна та функціональна шафа-ліжко-диван з повноцінним матрацом висотою 22см, розташований на каркасі з дерев'яними ламелями, забезпечить здоровий сон, а у складеному стані на дивані комфортно розміститься 3 особи; у спальні облаштована функціональна шафа-гардеробна, яка з легкістю вміщає всі Ваші речі; робоче місце обладнане разом із шухлядами для речей. Практичність у кожній деталі. Квартира повністю укомплектована вбудованими меблями, кухонним гарнітуром та новою технікою від провідних світових виробників, а саме: холодильник, індукційна варильна поверхня, духова шафа, посудомийна та стара машини, бойлер, телевізор, кондиціонер. Радіатори у квартирі з терморегуляторами, а також є лічильники на воду, тепло та електроенергію. Квартира дуже тепла, взимку навіть з вимкненим опаленням температура не опускається нижче +18С. В будинку є генератор, який забезпечить безперебійну роботу ліфтів, подачу води та опалення.

Чтобы добавить VIP объявление нужно
зарегистрироваться и перейти по ссылке

64 000 USD 1 730 USD/m²

Рижская ул., 73-г
В избранное Заметки Пожаловаться

200 000 USD 1 818 USD/кв.м

3 комнаты , площадь 110 / 55 / 15 , этаж 22

ASNU

Продам 3-кімн. кв-ру, дизайнерський ремонт, видова, вул. Ризька 73-г, ЖК Сирецький Бояр, метро Сирецька. 22/25-поверхового монолітно-каркасного будинку 2014 року побудови. Загальна площа 110 кв.м, житлова 55 кв.м, кухня- столова 15 кв.м. Затишна, простора квартира зі стильним дизайнерським ремонтом, виконаним із дорогих, якісних оздоблювальних матеріалів. Дизайн-проект і реалізація від одного з найкращих дизайнерів Києва. Квартира дуже комфортна, є все, що потрібне для вашого проживання. У вашому розпорядженні 2 спальні, велика вітальня з кухнею-столовою, дві ванні кімнати (одна з видатним панорамним видом і окремо стоячою ванною), балкон з видом на парк, вбиральня. Насолоджуйтесь чудовими краєвидами на місто. Квартира продається з усіма меблями, виготовленими по індивідуальному замовленню з найкращими матеріалів на ринку і побутовою технікою Bosh та Siemens, предметами обстановки. Квартира укомплектована 3 кондиціонерами, бойлером, індукційною варильною поверхнею, духовою шафою, посудомийною, пральною та сушильною машинами, морозильною камерою та холодильником, 65-дюймовим OLED телевізором LG. Для вашої безпеки встановлено бронедвері підвищеної міцності, вбудований сейф, сигналізацію, лічильники води та тепла. Додаткові переваги квартири: - Система помякшення води для душу і ванни. - Система очищення води для кухні. - Система безпеки (камери, датчики руху, води, газу, відеореєстратор, система Ajax). - Професійна винна шафа. - Підігрів підлоги у двох ванних кімнатах, на кухні, у коридорі. Регулюється через додаток чи вручну. Під будинком в підземному дворівневому паркінгу, який можна використовувати як укриття, у власності паркомісце на 2 автомобіля з вбудованою великою кімнатою для утримування речей. У будинку 3 ліфти, консьерж, кавярні, продуктовий магазин, стоматологія, студії краси, фітнес клуб, поштомат. Біля будинку дітячі і спортивні майданчики. Відмінне розташування та зручна транспортна розвязка. Поруч знаходяться чудовий Сирецький парк для відпочинку, в який можна піднятись доріжкою від будинку. В 5 хвилинах ходьби метро Сирець, в 15 хв метро Дорогожичі, прям біля будинку парк Дубки, поряд є різноманітні торгові точки і супермаркет. Без комісії для Покупця!

09.10.2025 в 18:00 на revk37.ligapro.ua

Кулишенко Владислав Викторович

Агентство недвижимости

200 000 USD 1 818 USD/кв.м

Подробнее
Жамбила Жабаева ул. / Кузьминская
В избранное Заметки Пожаловаться

88 000 USD 1 872 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 47 , этаж 1

Пропонуеться на продаж 2 кімнатна роздільна квартира на Берестейської по Жамбила Жабаєва 2. Площа: 47 кв. м. всіма необхідними меблями і побутовою технікою, с / у в кахлі роздільний (ванна). Розвинена інфраструктура. Зручна транспортна розв'язка. Ст. м. Берестейська 15 хв. пішої ходи. Вартість: 88 000 дол.. Код об'єкта:

24.09.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua

Ігор Рябов

Агентство недвижимости

88 000 USD 1 872 USD/кв.м

    Фото нет
Подробнее
Тираспольская ул., 47
В избранное Заметки Пожаловаться

93 500 USD 1 355 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 69 / 40 / 14 , этаж 4

Продаж 2-кімнатної квартири | вул. Тираспольська, 47 | м. Сирець Простора квартира з роздільним плануванням у тихому районі біля метро Сирець (15 хв пішки). #128208; Площа: 69 м #178; #127869; Кухня: 14 м #178; #127970; Поверх: 4/16 #128719; 2 окремі кімнати #128705; Роздільний санвузол #129681; Є всі меблі та побутова техніка (плита, духова шафа, холодильник, пральна машина) #127751; Світла та тиха квартира з гарною шумоізоляцією #127966; Затишний двір, зона для відпочинку та паркування Поруч: супермаркети, школи, садочки, медзаклади, зупинки транспорту. #128196; Документи готові до угоди. Готова до заселення — заходь і живи!

Вчера в 16:00 на avangards.com.ua , avangards.com.ua , SALAR.ligapro.ua

Консультант агенції

Агентство недвижимости

93 500 USD 1 355 USD/кв.м

Подробнее
Дата Источник Цена
18.11 avangards.com.ua 2 641 945 ₴
16.12 avangards.com.ua 2 641 945 ₴
03.12 SALAR.ligapro.ua 2 599 561 ₴
Степана Руданського вул., 3а
В избранное Заметки Пожаловаться

140 000 USD 1 667 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 84 / 38 / 12 , этаж 4

Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Степана Руданського. ЖК «Затишний». Поряд розташувалось посольство США. Якісний монолітно-каркасний будинок, утеплений фасад, 2011р. Закрита територія, відеонагляд, консєрж, гостьовий та дворівневий підземний паркінг. ЖК «Затишний» розміщений в оточенні трьох парків: «Нивки», «Дубки», «Сирецький», з дитячою залізницею. У пішохідній доступності три станції метро: «Сирецька», «Берестейська», «Дорогожичі». Квартира має два сан. вузли та два балкони, обладнана лічильниками тепла, холодної і гарячої води, охоронно-пожежною пультовою сигналізацією, розташована на 4 поверсі 25- поверхової секції, яка оснащена трьома ліфтами. Ремонт був зроблений восени 2021р. Квартира продається з меблями та побутовою технікою (бойлер, кондиціонери, 4-дверний холодильник, посудомийна машина, варочна панель, духовка, витяжка, кавоварка, пральна машина, два телевізори, акустична система ( розведена по квартирі) домашній кінотеатр). Є посуд, постільна білизна, ковдри, подушки, рушники, халати.

03.09.2025 в 10:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство недвижимости

140 000 USD 1 667 USD/кв.м

Подробнее
Тираспольська вул., 60
В избранное Заметки Пожаловаться

110 000 USD 2 037 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 54 / 32 / 10 , этаж 16

Видова 2к квартира в ЖК Місто Квітів по вул. Тираспільська, 60. Квартира після ремонту. У ремонті використано якісні матеріали. Повністю мебльована. Світла. Чиста. Дизайнерський ремонт, меблі, техніка провідних європейських брендів. Функціональне планування. Все продумано для комфортного життя. Робилася собі. Вікна у двір на південний захід. Найближча ст. м. Сирець о 10 хв. ходьби. Зручна транспортна розвязка. Тихий, доглянутий, зачинений двір. Охорона комплексу 24/7, консьєрж 24/7. Добропорядні сусіди. Чистий продаж. Документам понад 3 роки.

20.08.2025 в 10:00 на Level Group

Коновалов Максим Васильович

Агентство недвижимости

110 000 USD 2 037 USD/кв.м

Подробнее
Жамбила Жабаєва вул., 22
В избранное Заметки Пожаловаться

60 000 USD 1 333 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 45 / 17 / 10 , этаж 2

Продається 1 кімнатна квартира з ремонтом на 2 поверсі по вул. Жамбила Жабаєва 22, загальна площа 45 м2.( моноліт). Велика прибудинкова територія та парковка. Будинок 2014 року будівництва. У будинку є власна котельня. Чистий підїзд обладнаний кодовим замком і відеоспостереженням. Розташований біля Американського посольства. В пішій доступності (до 15 хвилин) метро Берестейська та Сирець. Парки Сирецький та Нивки до 10 хвилин. Поряд магазини, дитячі садки та школи.

11.08.2025 в 10:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство недвижимости

60 000 USD 1 333 USD/кв.м

Подробнее
Степана Руданського вул., 4/6
В избранное Заметки Пожаловаться

97 000 USD 1 198 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 81 / 36 / 14 , этаж 16

Пропонуємо 2-кімнатну квартиру на 16-му поверсі сучасного будинку за адресою вулиця Руданського 4-6, лише за 200 метрів від Посольства США. Особливості квартири: Зручне планування: У квартирі є майстер-спальня з власною вбиральнею. Також можна облаштувати велику кухню-студію або простору гардеробну. Енергоефективність: Встановлено лічильник тепла, що допоможе заощадити на опаленні взимку. Панорамний вид: З вікон відкривається унікальна панорама Києва. Переваги розташування та інфраструктури: Зелений район: Житловий масив оточений лісопарковими зонами, такими як Сирецький парк, парк Дубки, парк Нивки та озеро Сирець. Це ідеально для прогулянок та відпочинку. Тихе місце: Район тихий та спокійний, що забезпечує комфортне проживання. Розвинена інфраструктура: Усе необхідне поруч: магазини, кафе, школи, дитячі садки. Комфорт будинку: У будинку є власне ОСББ та маркет Лоток. Генератор: Встановлений генератор гарантує роботу ліфтів навіть під час відключень електроенергії. Ця квартира — чудова пропозиція для тих, хто шукає комфортне житло в престижному районі з відмінною інфраструктурою та мальовничими краєвидами.

17.10.2025 в 20:00 на Level Group

Карпенко Сергій

Агентство недвижимости

97 000 USD 1 198 USD/кв.м

Подробнее
Щусева ул., 44
В избранное Заметки Пожаловаться

63 000 USD 1 105 USD/кв.м

3 комнаты , площадь 57 / 7 , этаж 3

Продається 3-кімнатна квартира. Шевченківський район. Сирець,вулиця Щусева44. 3 поверх. До станції м.Сирець 5хв.пішки. Тихий зелений район.Доглянута прибудинкова територія,поруч дитяча та спортивна площадка. Тихий затишний двір,вікна також виходять у двір.Будинок у доброму стані.Квартира не кутова,тепла та світла,косметичний ремонт.Цілком придатна до проживання. Навколо школи,садочки ,поруч магазини.Рядом два парки,,Сирецький,, та ,,Дубки,, В квартирі залишається необхідна техніка і меблі за домовленістю. Ніхто не прописаний. Показуємо,телефонуйте..Вид обєкта: Вторинний ринок;Готовий співпрацювати з ріелторами: ;Тип будинку: Чешка;Тип стін: Панельний;Клас житла: Комфорт;Планування: Суміжна, прохідна;Cанвузол: Роздільний;Опалення: Централізоване;Ремонт: Косметичний ремонт;Меблювання: Так;Побутова техніка: Мікрохвильова піч, Холодильник, Плита;Мультимедіа: Wi-Fi, Телевізор;Комфорт: Балкон, лоджія, Меблі на кухні, Ліфт, Ванна;Комунікації: Вивіз відходів, Газ, Електрика, Центральна каналізація, Асфальтована дорога, Центральний водопровід;Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий садок, Відділення пошти, Ресторан, кафе, Метро, Дитячий майданчик, Зупинка транспорту, Лікарня, поліклініка, Магазин, кіоск, Школа, Парк, зелена зона, Аптека, Відділення банку, банкомат;Ландшафт (до 1 км.): Парк;

29.07.2025 в 16:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство недвижимости

63 000 USD 1 105 USD/кв.м

Подробнее
Степана Руданського вул., 4/6
В избранное Заметки Пожаловаться

90 000 USD 1 429 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 63 / 30 / 10 , этаж 18

Продаж двокiмнатна квартира Степана Руданського 4-6 з дизайнерським ремонтом в Шевченківському районі. Будинок цегляний, що важливо в наш час серед інших новобудов. В квартирі встановлено індивідуальне опалення. Загальна площа 62, 4 кв.м., є балкон. Панорамні круглі вікна. Охайний підїзд з консьєржем, відеоспостереження, 2 ліфти (один з них вантажний). Робили все для себе, на совість, на підлозі італійська плитка з глини, з меблями, технікою, індукційна плита, на кухні встановлений сенсорний кран, ванна з гідромасажем, пральна машина, телевізор з смарт ТВ, біокамін, бойлер. Будинок в оточені дитячих майданчиків. Інфраструктура як в спальному районі, тихе та безпечне місце. Поряд Американське посольство. Зручне розташування між двома різними гілками метро Дорогожичі та Берестейська. В оточенні парків, також поряд з будинком розташований дитячий парк «Сирецький», в якому знаходиться дитяча залізниця та новий залізничний вокзал (в 2020 році реконструйований та є копією залізничного вокзалу, який на метро Вокзальній). В парку «Сирецький» влітку курсує дитячий потяг, працює кольоровий фонтан з музикою, взимку на місці фонтану встановлюють ялинку, багато дитячих майданчиків. В майбутньому планується відкриття басейну в «Сирецькому» парку. Неподалік є озеро. В сусідньому будинку знаходиться дитяча приватна школа, студія фітнесу, салони краси, продається чиста вода, є Італійський магазинчик. В холі секції розташований термінал та поштомат Нової пошти. В самому будинку є продуктовий магазин «Лоток», ресторан, школа англійської мови, аптека, поштомат Нової пошти, поштомат Епіцентра, поштомат Розетка. Будинок має власний генератор та забезпечує роботу насосів та ліфтів під час відключень світла. В будинку ОСББ. Ліфти обладнанні системою попередньої зупинки і при відключенні світла зупиняються за 5 хв. тому люди в них не застрягають. Також поблизу школи, хореографічне училище, художня школа, музикальна школа.

09.07.2025 в 18:00 на Level Group

Бєлік Артур

Агентство недвижимости

90 000 USD 1 429 USD/кв.м

Подробнее
Степана Руданського вул., 1а
В избранное Заметки Пожаловаться

39 500 USD 1 317 USD/кв.м

1 комната , площадь 30 / 15 / 9 , этаж 6

Продам квартиру Руданського 1А Квартира після ремонту. Є місце для встановлення ліжка і окремо дивану. Квартира в пішій доступності до м. Берестейська Гарна розвинена інфраструктура.

07.05.2025 в 12:00 на Level Group

Гавюк Катерина

Агентство недвижимости

39 500 USD 1 317 USD/кв.м

Подробнее
Степана Руданського вул., 4Б
В избранное Заметки Пожаловаться

123 000 USD 1 367 USD/кв.м

3 комнаты , площадь 90 / 62 / 9 , этаж 15

Продаж видової 3-к квартири в Шевченківському районі по вул. Руданського 4 Б між станціями метро Дорогожичі та Берестейської. - Загальна площа 89, 6 м2, три окремі кімнати, 2 спальні, вітальня/кухня/їдальня з каміном, гардероб, 2 з/в (ванна, душова кабіна), засклений балкон. Чистий підїзд з консьєржем та відеоспостереженням. - Квартира дуже доглянута з сучасним ремонтом, продається з меблями та побутовою технікою (посудомийна машина). - Кондиціювання у всіх кімнатах, тепла підлога, лічильники, бойлер. - комунальні взимку до 3000 гривень, прибудинкова територія 720 грн, консьєрж 200 грн. Документам більше 3-х років (дарування), прописано 1 особу (власник). - Інфраструктура як у спальному районі, тихе та безпечне місце. Поруч американське посольство, 2 ЖК Зелений острів 1 та Зелений острів 2, навколо будинку дитячі майданчики, парки, поряд з будинком розташовується дитячий парк «Сирецький».Неподалік знаходиться озеро. У сусідньому будинку знаходиться дитяча приватна школа, фітнес-студія, салони краси, продається чиста вода, є італійський магазин. У будинку є магазин Лоток, ресторан, школа англійської мови, аптека. Також поблизу школи, хореографічне училище, художня школа, музична школа, Університет КРОК, сади, магазини, пошти, банки, салони, невеликий ринок.

26.03.2024 в 16:00 на Level Group

Мележик Оксана

Агентство недвижимости

123 000 USD 1 367 USD/кв.м

Подробнее
Тираспольська вул., 47
В избранное Заметки Пожаловаться

92 000 USD 1 333 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 69 / 30 / 14 , этаж 4

Продаж квартири 2 кімнати, висота стелі 2. 8 метра. Вид з вікон у двір, на парк. Квартира стандартна, планування кімнат Роздільне. Гаряча вода - централізована. Опалення центральне. Роздільний санвузол, Туалет/ванна. Сантехніка в нормальному стані. Вхідні двері залізні. Є покриття підлоги - плитка, паркет. Є балкон засклений. Загальний стан квартири - Задовільний стан.Сантехніка в нормальному стані. Засклений.Поруч є школа, дитсадок, зупинки, супермаркет, парк, ліс. Поруч ЖК Місто квітів. Інтернет оптоволоконний

15.04.2025 в 12:00 на Level Group

Філоненко Тетяна

Агентство недвижимости

92 000 USD 1 333 USD/кв.м

Подробнее
Вавілових вул., 13а
В избранное Заметки Пожаловаться

85 000 USD 1 574 USD/кв.м

3 комнаты , площадь 54 / 31 / 6 , этаж 1

Продаж 3-кімнатної квартири по вул. Вавілових . На Сирці. Своя власна територія огороджена декоративним парканом . Підійде , як під бізнес, так і проживання . окремий вихід. До метро Сирець 500 метрів. В квартирі розпочато капітальний ремонт . Замінені всі труби холодного та гарячого водопостачання, каналізаційні мережі. Встановлено нові металопластикові вікна . Встановлено лічильники холодної та гарячої води. Встановлено електролічильник ( тариф день-нічь). Нові прилади опалення. Зроблено штукатурні роботи та розпочата робота по розводці нових електромереж в квартирі . Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і; Тип стін: Цегляний; Клас житла: Економ; Планування: Роздільна; Cанвузол: Роздільний; Опалення: Централізоване; Ремонт: Під чистову обробку; Меблювання: Ні; Мультимедіа: Wi-Fi; Комфорт: Кондиціонер, Душова кабіна; Комунікації: Газ, Центральний водопровід, Електрика; Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий садок, Школа, Бювет, Зупинка транспорту, Метро, Ринок, Магазин, кіоск, Парк, зелена зона, Дитячий майданчик, Аптека, Відділення пошти; Ландшафт (до 1 км.): Озеро, Парк, Ліс;

10.04.2025 в 10:00 на Level Group

Тараненко Геннадій

Агентство недвижимости

85 000 USD 1 574 USD/кв.м

Подробнее
Степана Руданського вул., 3а
В избранное Заметки Пожаловаться

70 000 USD 2 188 USD/кв.м

1 комната , площадь 32 / 15 / 9 , этаж 5

Продаж 1-кімнатної квартири по вул. Руданського. 15м кімната, 9,5м кухня. Біля посольства США та офіса НАТО, в оточенні 3-х парків і трьох станцій метро Берестейська, Дрогобичі, Сирець 12хв. Будинок з цегли, супертеплий, опалення можна не включати. Все на лічильниках. Невеликі комунальні платежі. ОСББ. В будинку є генератор. Відеоспостереження, консьєрж. Квартира вільна. Виконаний якісний ремонт, підлога ламінат і кахель, вікна Rehau, балкон засклений. Продається з усім, що є в квартирі. Підключені лічильники на тепло, терморегулятори. В комплексі присутня вся необхідна інфраструктура. В будинку 2 продуктових магазина, ветклініка, приватна клініка і фітнес-студія, приватний дитячий сад. Також поблизу школи, хореографічне училище, художня школа, музична школа, Університет КРОК, школа англійської мови, аптеки, банки, т.і. Наявність зелених зон для активного відпочинку і прогулянок- парків Нивки, Дубки і Сирецький, які містять мотузковий парк, озеро, тренувальний майданчик, дитячу залізницю. Чудова транспортна розвязка. Поруч зупинка автобусів, трамваїв, маршруток, міської електрички..

10.04.2025 в 10:00 на Level Group

Тараненко Геннадій

Агентство недвижимости

70 000 USD 2 188 USD/кв.м

Подробнее
Щусева ул.
В избранное Заметки Пожаловаться

70 000 USD 1 556 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 45 / 30 / 7 , этаж 2

Продається двокімнатна квартира в Києві, Шевченківському районі, 2 хвилини від м.Дорогожичі, вул. Щусєва 2. Загальна площа квартири - 45 кв.м, з них 30 кв.м - житлова площа. Кухня має площу 7 кв.м. Квартира розташована на другому поверсі п'ятиповерхового будинку, знаходиться у відмінному стані і готова до заселення. В квартирі є необхідні меблі та побутова техніка для комфортного проживання. Розташування квартири є дуже зручним - поруч знаходяться магазини, аптеки, ресторани, а також парки. Вартість квартири - 70000 у.е. Код об'єкта: № 21144440

09.04.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua

Княжий Дом

Агентство недвижимости

70 000 USD 1 556 USD/кв.м

    Фото нет
Подробнее
Академика Щусева ул., 33
В избранное Заметки Пожаловаться

69 000 USD 1 533 USD/кв.м

2 комнаты , площадь 45 / 27 / 7 , этаж 4

Продам 2х комнатную квартиру в Шевченковском районе ,по ул. Щусева, 33 Квартира находится на 4 этаже, 4 этажного дома, общей площадью 45 кв.м, жилой 27 кв.м и кухней 7 кв.м. В квартире незаконченный ремонт. До метро Сырец 10 минут пешком.

02.12.2025 в 14:00 на 103791.ligapro.ua , avangards.com.ua , avangards.com.ua , avangards.com.ua

Андрій Баранецький

Агентство недвижимости

69 000 USD 1 533 USD/кв.м

Подробнее
Дата Источник Цена
02.12 103791.ligapro.ua 1 949 671 ₴
12.11 avangards.com.ua 1 949 671 ₴
12.11 avangards.com.ua 1 949 671 ₴
17.11 avangards.com.ua 1 949 671 ₴
вулиця Степана Руданського, 1-б
В избранное Заметки Пожаловаться

35 000 USD 1 061 USD/кв.м

1 комната , площадь 33 / 19.3 / 4.3 , этаж 9

Продаж 1-кімнатної квартири в Шевченківському районі, Руданського Степана вул.,1б. Чудовий краєвид. Тихий, безпечний район Києва, поруч з посольством США та в оточенні 3-х парків і трьох станцій метро. Будинок з цегли, встановлено новий ліфт, підїзд закривається, є домофон. Квартира поділена на дві кімнати. Балкон засклений. Неподалік від будинку 2 продуктових магазина, ветклініка, приватна клініка і фітнес-студія, приватний дитячий сад. Також поблизу школи, хореографічне на училище, художня школа, музична школа, Університет КРОК, школа англійської мови, аптеки, а найголовніше - наявність зелених зон для активного відпочинку і прогулянок- парк 'Нивки', 'Дубки' та 'Сирецький' парк, які містять мотузковий парк, озеро, тренувальний майданчик, дитячу залізницю. Метро 'Дорогожичі', 'Берестейська' і 'Сирець' – 12-15 хвилин пішки, недалеко зупинка автобусів, трамваїв, маршруток, міської електрички.

24.03.2025 в 12:00 на avangards.com.ua

Петрушкевич Анастасія

Агентство недвижимости

35 000 USD 1 061 USD/кв.м

Подробнее
Жамбила Жабаева ул. / Кузьминская, 22
В избранное Заметки Пожаловаться

48 000 USD 1 472 USD/кв.м

1 комната , площадь 32.6 / 10 , этаж 9

вулиця Жамбила Жабаєва, 22з ремонтом, монолітно-каркасний, 2014Квартира з роздільним плануванням. Кімната площею 15 кв. м, кухня - 10 кв. м. Суміжний санвузол. Квартира у житловому стані. У квартирі є холодильник, телевізор, пральна машина, електроплита, бойлер, шафа-купе та двоспальне ліжко. Квартира продається від власника. Будинок побудований у 2011-2020-х роках. У будинку власна котельня. Квартира розташована в пішій доступності від станцій метро Берестейська, Сирець та Дорогожичі. Поруч знаходяться Сирецький парк, парк Нивки та посольство США. Квартира затишна. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.

18.03.2025 в 22:00 на avangards.com.ua

Петрушкевич Анастасія

Агентство недвижимости

48 000 USD 1 472 USD/кв.м

Подробнее

показано 18 объявлений из 41 на 1 странице

  • 1
  • 2

Читать дальше Свернуть
  • Районы
  • Микрорайоны
  • Улицы
  • Метро
  • Соломенский
  • Святошинский
  • Голосеевский
  • Деснянский
  • Дарницкий
  • Оболонский
  • Днепровский
  • Подольский
  • Шевченковский
  • Печерский
  • Березняки
  • Демеевка
  • Лукьяновка
  • Нивки
  • Печерск
  • Новое Строение
  • Оболонь
  • Харьковский массив
  • Чоколовка
  • Шулявка
  • Правды
  • Воздухофлотский
  • Академика Заболотного
  • Онуфрия Трутенко
  • Причальная
  • Заречная
  • Урловская
  • Харьковское
  • Драгоманова
  • Ревуцкого
  • Днепровская
  • Победы
  • Лукьяновская
  • Вокзальная
  • Левобережная
  • Нивки
  • Осокорки
  • Дарница
  • Позняки
  • Харьковская
  • Академгородок
  • Васильковская

© R24 Все права защищены visa mastercard

  • Контакты
  • Наши партнеры
  • Оферта
  • Политика Конфиденциальности
  • Сотрудничество и реклама
  • Пользовательское соглашение
  • Блог

Оферта на оказание справочно-информационных услуг в сфере поиска недвижимости

Политики конфиденциальности

Пользовательское соглашение

Вы уже подписаны на данную рассылку.

Заметка к объявлению

Текст заметки будет виден только вам

Жалоба на объявление

Ваша жалоба отправлена.
Спасибо за помощь, мы проверим объявление
Спасибо за подписку
Проверьте вашу почту для активации рассылки
  • войти на сайт
  • Зарегистрироваться
  • Восстановить пароль


Вы АН, портал и хотите добавлять объявления автоматически через XML-фид?
Регистрация не нужна. Просто пришлите фид нам на почту: [email protected]
Хотите добавлять VIP объявления? — зарегистрируйтесь!


В поле ниже введите адрес электронной почты, который был указан при регистрации. На него будет выслан новый пароль




На указанный адрес электронной почты, был выслан секретный код. Введите его в поле, расположенное ниже



Введеный код успешно подтвержден.
Теперь можете задать новый пароль для своего аккаунта.




Выбор города для поиска