64 000 USD 1 730 USD/m²
1 комната , площадь 37 / 17 / 9 , этаж 21 из 25
Чтобы добавить VIP объявление нужно
зарегистрироваться
и перейти по
ссылке
Світла, зручна, однокімнатна квартира з якісним ремонтом за 10 хвилин ходьби від метро Харківська. Квартира розташована в новому ЖК (зданий у 2020 році) на розі вулиць Вишняківська та Ревуцького, точна адреса – вул. Вишняківська, 2. По один бік від ЖК – супермаркети, торгові центри, безліч кафе, ресторанів та вся сучасна інфраструктура, а по інший – озера та природні пейзажі. Квартира знаходиться на 21 поверсі, 25 поверхового будинку, великі вікна та балкон виходять на південно-західну сторону. Інтер'єр, дизайн, меблі та функціональність ретельно продумані та сплановані для максимальної практичності, зручності та естетичної насолоди. У 2020 році, у квартирі зроблено якісний, дизайнерський ремонт. У квартирі вбудовані меблі-трансформер: зручна та функціональна шафа-ліжко-диван з повноцінним матрацом висотою 22см, розташований на каркасі з дерев'яними ламелями, забезпечить здоровий сон, а у складеному стані на дивані комфортно розміститься 3 особи; у спальні облаштована функціональна шафа-гардеробна, яка з легкістю вміщає всі Ваші речі; робоче місце обладнане разом із шухлядами для речей. Практичність у кожній деталі. Квартира повністю укомплектована вбудованими меблями, кухонним гарнітуром та новою технікою від провідних світових виробників, а саме: холодильник, індукційна варильна поверхня, духова шафа, посудомийна та стара машини, бойлер, телевізор, кондиціонер. Радіатори у квартирі з терморегуляторами, а також є лічильники на воду, тепло та електроенергію. Квартира дуже тепла, взимку навіть з вимкненим опаленням температура не опускається нижче +18С. В будинку є генератор, який забезпечить безперебійну роботу ліфтів, подачу води та опалення.
120 000 USD 1 319 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 91 / 64 / 20 , этаж 2
Продаж неординарної 3-кімнатної квартири (по факту — 4 кімнати) у сучасному цегляному будинку! #128205; Локація: м. Київ, Оболонь, будинок комфорт-класу 2011 року. #128208; Характеристики квартири: Загальна площа — 91,6 м #178; Поверх — 2/10 (комфортний і безпечний) Планування: 3 кімнати + великий хол (як повноцінна кімната за правилом «двох стін») 2 санвузли Висота стель — 3,05 м Стан — чудовий #10024; Особливості та комплектація: Вбудована кухня + частково техніка 3 кондиціонери, бойлер Лічильники на воду та тепло Свій вхід у під'їзд на 5 квартир — автономність та приватність Гарна звукоізоляція, тепла квартира, чудові сусіди #128663; Додатково: Є можливість придбати квартиру разом із паркомісцем (ціна паркінгу обговорюється окремо). Будинок має 2-рівневий підземний паркінг. #127970; Будинок та комплекс: Центральне опалення, ОСББ Постійна охорона та відеоспостереження Двір закритого типу, чисті парадні #127795; Інфраструктура: Поруч «АТБ», «Сільпо», школи, дитсадки, пошта, лікарня, спортивні та дитячі майданчики В пішій доступності — озеро Міністерське, кав'ярні та ресторани До метро Героїв Дніпра чи Мінська — 10 хвилин транспортом (2,5 км) #128204; Основні переваги: #10004; Раціональне планування #10004; Безпечне розташування #10004; Приватність та автономність #10004; Готова до заселення Комісія агенції 5%
30.10.2025 в 18:00 на avangards.com.ua
135 000 USD 1 570 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 86 / 17 , этаж 8
#127969; Продаж 3-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом | вул. Калнишевського, 14 #128205; Оболонський район | 8 поверх з 27 | 86 м #178; | ЖК із закритою територією Продається простора та стильна трикімнатна квартира з новим дизайнерським євроремонтом, виконаним для себе з найкращих матеріалів. Теплий цегляний будинок з утепленим фасадом (мінеральна вата 150 мм) гарантує комфорт у будь-яку пору року. #128208; Основні характеристики: Загальна площа: 86 м #178; Планування: кухня-вітальня + 3 ізольовані кімнати Санвузли: 2 Поверх: 8 із 27 Стан: дизайнерський ремонт, ніхто не проживав Право власності: понад 3 роки, документи на руках #128736; #65039; Оздоблення та технічні рішення: Лазерна стяжка підлоги, вирівнювання стін і стель із захистом від тріщин Оздоблення: декоративна штукатурка, фарба Tikkurila Підлога: керамограніт + бельгійський ламінат Balterio Excellent 33 клас (Дуб Платина Блонд) Електрика: продумана система, нічний/денний лічильник, теплі електропідлоги в кухні, санвузлі, лоджії Клімат: інверторні кондиціонери Hitachi з керуванням через Wi-Fi у кожній кімнаті Двері: RODOS MODERN QUADRO — приховані петлі, магнітні стопори Бойлер, індивідуальні лічильники тепла #127795; Інфраструктура комплексу: Дитячі майданчики, міні-маркет, м'ясна лавка, кав'ярня, аптека, салон краси Закрита територія, цілодобова охорона та відеоспостереження Поруч — сквер, зони відпочинку, простір для сімейного життя #128647; Транспорт: 2 хвилини до зупинки громадського транспорту 15 хвилин на авто або маршрутці до метро “Мінська” #127775; Ідеальна квартира для сім'ї або для тих, хто цінує комфорт, простір і якість! #128222; Телефонуйте вже сьогодні — організуємо перегляд у зручний час Комісія агенції — 5%
16.12.2025 в 14:00 на avangards.com.ua , avangards.com.ua
| Дата | Источник | Цена |
|---|---|---|
| 16.12 | avangards.com.ua | 3 814 574 ₴ |
| 21.10 | avangards.com.ua | 3 814 574 ₴ |
50 999 USD 2 040 USD/кв.м
1 комната , площадь 25 / 15 / 10 , этаж 23
Продаж 1-кімнатної студії у ЖК “Яскравий” вул. Калнишевського, 6 | Оболонь | Київ Пропонується до продажу сучасна квартира-студія з розкішними панорамними вікнами у двір. Ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для орендного бізнесу. Площа: 32.8 м #178; Поверх: 18 з 25 Продається з меблями та технікою! #65039; У квартирі вже є: • Простора шафа-купе • Кондиціонер • Холодильник, пральна машина, бойлер • Лічильники на тепло, гарячу та холодну воду • Регульоване опалення Тепла, світла та затишна — квартира знаходиться у середині будинку. #11835; Інфраструктура комплексу: • Продуктові магазини, супермаркети, овочеві крамниці • Спортивні зали, тренажерки, відкриті майданчики • Дитячий садок, гуртки, розвиваючі клуби • Кафе, бари, піцерії • Перукарні, косметологія, лазерна епіляція • Цілодобовий консьєрж у підїзді • Доглянута територія Транспортна доступність: • 10 хв до метро “Мінська” громадським транспортом • Прямі маршрути в різні райони Києва Телефонуйте або пишіть у повідомлення – домовимось про перегляд! Квартира готова до заселення – заходь і живи! Квартира укомплекована усим необхідним. Затишна кватира-студія, з лоджією, панорамними кікнами у двір, та ванною.
18.09.2025 в 12:00 на Level Group
150 000 USD 1 293 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 116 / 90 / 20 , этаж 25
Такої квартири не знайти у продажу у цьому будинку. Новий ЖК, вул. П. Калнишевського 7, поверх 25 з 26. Загальна площа 116 кв.м., трьохкімнатна з ремонтом та повністю мебльована з вільним продуманим плануванням. Квартира вам замінить заміський будинок, так як має велику терассу. На терассі можна розміститись великою компанією, електромангал, гойдалка, міні спорт майданчик, можна встановлювати гамак підвісний, набирати в надувний басейн воду. Квартира готова до проживання, оснащена дорогою побутовою технікою. Має пульт охорони. Вікна з гарним видом на Оболонь, ліс та центр КИЄВА, виконаний якісний ремонт. У коридорі на поверсі встановлені індивідуальні лічильники на тепло, воду та електроенергію, завдяки чому можна добре економити! Будинок теплий з комфортними парадними та ліфтами, впорядкований двір з лавочками та дитячим майданчиком. У будинку консьєрж, відеоспостереження та підземний паркінг. На перших поверхах комерційні приміщення, де є все - від мінімаркету до аптеки. Поруч є кілька озер, серед яких одне з найчистіших у Києві — Міністерське. Тут купаються та рибалять не лише місцеві, а й мешканці сусідніх районів У районі добре розвинена транспортна мережа. Площа Шевченка – кінцева багатьох маршрутів. Зручно добиратися і за місто: за межами району проходить Велика кільцева дорога, а трамваєм №12 можна виїхати в Пущу-Водицю. У районі є 3 школи, 6 державних дитячих садків, поліклініка, велика спортзала «Спорт Ленд». На Мінському Масиві багато торгових точок, тож із покупками проблем немає. На Полярній є кілька великих супермаркетів Сільпо та АТБ, ТЦ «Полярний» та два будівельні гіпермаркети — «Леруа Мерлен» та найбільший у мережі «Епіцентр». На площі Шевченка розташувався продуктовий ринок, на вулицях є розкладки із фруктами та овочами. На Петрівці знаходиться найближчий гіпермаркет Ашан, до нього можна підїхати безкоштовним автобусом. Близькість жвавої Оболоні та зручний доступ до центру міста роблять Мінський масив одним із найкомфортніших спальних районів. Тут є вся необхідна інфраструктура, а поряд знаходяться парки, озера та ліс. У власності більше 3 років – один господар, договір купівлі-продажу. Ціна: 150000$. Є можливість придбати паркомісце або орендувати.
16.09.2025 в 12:00 на Level Group
90 000 USD 1 957 USD/кв.м
1 комната , площадь 46 / 30 / 12 , этаж 16
ЖК 'Яскравий'.Квартира з сучасним ремонтом, зробленим для проживання, квартира розділена на окрему спальню та вітальню
12.09.2025 в 16:00 на avangards.com.ua
67 000 USD 1 718 USD/кв.м
1 комната , площадь 39 / 8 , этаж 7
Продам 1к. кварт. в ЖК Яскравий (вул.П.Калнишевського, 6) Квартира готова для проживания в гарному стані. Вся техніка і мебель, що є на фото залишається. Є терморегулятори і лічильники на опалення, двозонний електролічильник день/ніч. В будинку є резервне живлення під час відключень світла. Квартира дуже тепла! Зручна транспортна розвязка. Розвинена інфраструктура.
18.08.2025 в 16:00 на avangards.com.ua
238 000 USD 2 454 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 97 / 64 / 25 , этаж 19
Продаж стильної , просторої 4-х кімнатної квартири площею 97,0 кв. м. по вул. Калнишевського Петра 7, Оболонський район. Квартира з сучасним ремонтом та меблями. Містить : 3 спальні , вітальню кухню студіо , 2 санвузли+ кладова Квартира видова, панорамна. Побутова техніка залишається.
11.08.2025 в 10:00 на Level Group
9 950 000 UAH 102 577 UAH/кв.м
4 комнаты , площадь 97 / 25 , этаж 19
Квартира з сучасним ремонтом та меблями. 97 кв.м., 3 спальні, вітальня кухня студіо, видова, панорамна, 2 сан.вузли+ комора. Побутова техніка.
06.08.2025 в 10:00 на avangards.com.ua
154 500 USD 1 717 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 90 / 12 , этаж 25
Продається 3-кімнатна квартира-мрія з власною терасою в новому будинку на 25 поверсі! ЖК з підземним паркінгом, відеоспостереженням, консьєржем і розвиненою інфраструктурою. Квартира готова до проживання: дизайнерський ремонт, меблі, дорога техніка все залишається. Тераса просто космос! Тут влаштовували і пікніки, і вечірки, і дитячі ігри. А якщо хочеться усамітнитися гойдалка, гамак, вино і краєвид на ліс, Оболонь та центр Києва це любов. У власності понад 3 роки. Є можливість купити або орендувати паркомісце. Перегляди у будь-який час за домовленістю. Переваги: тераса розміром з половину дачі. Пульт охорони та відеоспостереженн. Повне оснащення: техніка, меблі, ремонт — просто заїжджай і живи. Підземний паркінг + можливість придбати паркомісце. Вид на ліс і Оболонь, поруч Міністерське озеро, Спорт Ленд, ТЦ Полярний Такої квартири нема в продажу в цьому ЖК. Тераса + 116 м #178; з ремонтом Ця квартира реальна альтернатива будинку в межах Києва. По ринку подібні метри з терасою стартують від 180–200 тис. — тут і вигідна ціна, і відчуття простору, і комфорт рівня бізнес+
01.08.2025 в 16:00 на Level Group
71 000 USD 1 919 USD/кв.м
1 комната , площадь 37 / 15 / 12 , этаж 4
Затишна 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Яскравий» (вул. Калнишевського, Оболонський р-н) — ідеальний вибір для життя. - 4 поверх, загальна площа — 37,2 м #178; - Кухня — 11,5 м #178;, зручне планування Комплекс має впорядковану, закриту територію з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Наявне бомбосховище забезпечує додаткову безпеку. Розвинена власна інфраструктура: — дитячі майданчики — міні-маркет та мясна крамниця — кавярня, аптека, салон краси Для прогулянок — затишний сквер поруч і облаштована зона відпочинку. Зручна транспортна розвязка: 2 хв пішки до громадського транспорту, до станції метро «Мінська» — всього 15 хв на транспорті. Характеристика будівлі: тип будинку (серія): новий фонд Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.7 стан квартири: євроремонт утеплення: зовнішнє і внутрішнє Оздоблення стелі: натяжна стеля Підлога (покриття): керамична плитка Внутрішнє оздоблення: фарбування Зовнішня обробка: декоративна штукатурка Опалення: централізоване Підігрів води: централізований бойлер Приміщення: суміжний санвузол Обладнання меблі зручності: телевізор пральна машина душова кабіна ванна електрична плита індукційна з відповідною посудою для приготування шафа-гардероб вбудована кухня ліжко холодильник лічильник на електрику лічильники на воду електрика витяжка інтернет Коли немає світла: є інтернет є мобільний звязок є водопостачання працює опалення Підїзд: охорона броньовані двері відеоспостереження на поверсі відеоспостереження на території протипожежна система. Розташування і оточення: тип двору: закритого типу (вхід, вїзд обмежений). Управління будинком ОСББ. Територія ЖК обладнана камерами. Є підземний та гостьовий паркінг. Діагностичний центр, районна лікарня, салони краси, кавярні, магазини, аптеки. Зручна транспортна розвязка, до м. Мінська та Героїв Дніпра - 10-15 хв на громадському транспорті. Поруч новий дитсадок, школа, фермерський ринок щосуботи, магазини «Сільпо», «Thrash», ТРЦ DREAM TOWN, Leroy Merlin, Епіцентр. Міністерські озера та Пуща-Водиця лише 10 хв на авто: ідеально для прогулянок, спорту та відпочинку на природі. Чудова інфраструктура. Зручна транспортна розвязка недалеко до центру міста, метро, громадський транспорт.
01.12.2025 в 10:00 на Level Group
105 000 USD 1 438 USD/кв.м
2 комнаты , площадь 73 / 34 / 11 , этаж 21
Пропонуємо Вашій увазі 2-кімнатну квартиру на вулиці Петра Калнишевського, 7, яка розташована на 21 поверсі 25-поверхового будинку. В квартирі зроблений євроремонт. Дуже світла і простора, хороша звукоізоляція. Відмінна інфраструктура. У крокової доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, шкіл, дитячих садків, поліклініка та інше. Тихий і затишний двір, доброзичливі сусіди, поруч місця для відпочинку. Київ, Оболонський, вулиця Петра Калнишевського, 7
29.07.2025 в 16:00 на Level Group
62 000 EUR 1 722 EUR/кв.м
1 комната , площадь 36 / 17 / 8 , этаж 6
Продам 1-кімнатну квартиру вул Петра Калнишевського 14 Мінський Масив. Квартира розташована на 6 поверсі 27 поверхового будинку Квартира 36,7м2 Простора кухня з виходом на панорамну лоджію, Велика кімната, досить обємний санвузол, не маленький коридор роблять проживання комфортним і приємним. Вікна та Лоджія дивляться на Паркову зону , свіже повітря і спів птахів неймовірний. У квартирі зроблено ремонт. В будинку два продуктових магазини, аптека, а в кількох хвилинах супермаркети, міні ринок, Епіцентр, дитячі садочки, школа і т.д. Усі зупинки громадського транспорту 5 хв пішки. Затишна закрита територія охороняється цілодобово. Озеленений дворик з лавками та дитячим майданчиком дозволяє безпечно відпускати діток на прогулянку. У будинку своя котельня.
17.07.2025 в 14:00 на Level Group
128 000 USD 1 407 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 91 / 64 / 20 , этаж 2
Петра Калнишевського вул. (Михайла Майорова), 7 Продається цікава 3х кімнатна (по факту 4х кімнатна, хол як велика кімната знаходиться за правилом « двух стін») неординарна та безпечна квартира на комфортному 2 поверсі сучасного цегляного будинка.В пріоритеті продаж квартири з паркінгом , ціну на паркінг формуємо окремо. Будинок 2011р, комфорт клас. 91,6 кв м, 3 кімнати, 2 с/в, стеля 3,05 м, чудовий стан, в квартирі залишається вбудована кухня, частково техніка, 3 кондиціонери, бойлер, встановлено лічильники на воду, тепло. В будинку центральне опалення, ОСББ, двохповерховий підземний паркінг. Основні переваги цієї квартири: 2 поверх , безпечне розташування в середині будинку, раціональне планування, гарна звукоізоляція, тепла, чудові сусіди , автономія от всього будинку ( свій вхід в підїзд на 5 квартир). Комплекс має постійну охорону та відеоспостереження. Розвинена інфраструктура, декілька супермаркетів «АТБ», «Сільпо», дитячі садочки та школи, відділення пошти, спортивні майданчики, зони відпочинку, міська лікарня та зупинки громадського транспорту. В пішій доступності озеро Міністерське та безліч кавярень та закладів громадського харчування для проведення дозвілля з сімєю. Зручна транспортна розвязка, 10 хвилин їзди до станції Героїв Дніпра або «Мінська» (2,5 км).
27.06.2025 в 12:00 на Level Group
65 000 USD 1 667 USD/кв.м
1 комната , площадь 39 / 15 / 9 , этаж 7
Пропонується до продажу 1-но кімнатна квартира по вул. Петра Калнишевського 7. 7/18 поверхового будинку 2010 року, монолітно-каркасний будинок. Площа квартири 39,1/15,/9,5 кв.м. Стан квартири жилий. Кватира двостороння - південь і захід. Два просторі лоджії. Відмінна інфраструктура та транспортна розв'язка. Код об'єкту 21146585
23.04.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua
135 000 USD 1 957 USD/кв.м
2 комнаты , площадь 69 / 36 / 16 , этаж 20
Продаж 2-кімнатної роздільної квартири в ЖК Яскравий, вул. Калнишевського, 8. . Будинок зданий в експлуатацію у 2015 році. У будинку консьєрж, 3 ліфти, поверх закритий, з системою відеоспостереження (всі дитячі коляски та велосипеди зберігаються у загальному коридорі). Дизайнерський ремонт з авторськими люстрами та світильниками. Вікна розташовані на південь та на схід. Квартира укомплектована системою автономного освітлення (Зарядна станція Bluetti AC180P, 2400 Вт, 2440 Вт*год (електростанція для дому, ДЖБ, UPS) та всіма необхідними меблями та технікою. Є тепла підлога на кухні в зоні винесення балкона та в зоні робочої поверхні, у ванній, в туалеті. Лічильники на тепло, лічильник день-ніч на світло. Виведено лічильники води до загального коридору. Фільтри очищення води. Поміняно склопакети на кухні. Шумоізоляція у конструкції підлоги. Італійські кухонні фасади. Код об'єкта 21146426
21.02.2025 в 00:00 на kn-dom.com.ua
135 000 USD 1 570 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 86 / 36 / 17 , этаж 8
Продаж 3-х кімнатної квартири по вул. Калнишевського. З новим дизайнерським євроремонтом. Квартира розташована в дуже теплому будинку (утеплення фасаду мінеральною ватою 150 мм) на 8 поверсі 27-поверхового будинку . Загальною площею 86 кв.м. Все було зроблено для себе. Перевага квартири в її чудовому плануванні: чудова кухня-вітальня та 3 великі ізольовані кімнати, два санвузли. У квартирі виконується лазерна стяжка підлоги, високоякісне вирівнювання стін і стель з захистом від тріщин у повній геометрії, оздоблення стін декоративною штукатуркою, фарба Tikkurila, підлога керамограніт і Бельгійський ламінат Balterio Excellent 33 клас ( Дуб Платина Блонд), продумана електрика, теплі електричні підлоги: кухня, санвузол, лоджія, вимикачі, електролічильник деньu002Fніч, інверторні кондиціонери (японські компресори Hitachi) в кожному приміщенні з керуванням WI FI, бойлер, індивідуальні лічильники тепла, міжкімнатні двері RODOS MODERN QUADRO, приховані петлі, магнітні стопори. Будинок з усталеними традиціями проживання та власною інфраструктурою: дитячі майданчики, міні-маркет, мясна крамниця, кавярня, аптека, салон краси. Комплекс має власну закриту охоронну територію з цілодобовим відеоспостереженням. ЖК розташований поруч із сквером. Зручна транспортна розвязка, за 2 хвилини ходьби від кінцевого громадського транспорту, 15 хвилин їзди від метро Мінська.
03.02.2025 в 18:00 на Level Group
165 000 USD 1 875 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 88 , этаж 21
Пропонуємо вам унікальну можливість стати власником світлої і затишної трикімнатної квартири в Києві, на Оболоні, за адресою вул. Петра Калнишевського 6, у житловому комплексі Яскравий. Ця квартира, з дизайнерським ремонтом та загальною площею 87,8 м #178;, створена з любовю та увагою до деталей, готова зустріти нових господарів. Розташована на 21-му поверсі 24-поверхового новобуду, вона пропонує приголомшливі види та свіже повітря. Кухня-студія, спальня, дитяча кімната, два санвузли з сучасною сантехнікою та усіма зручностями — все це створює ідеальне середовище для життя. Ваша нова квартира продається з усіма меблями та технікою від провідних брендів. Установлені кондиціонери, система безпеки, якісні вікна Rehau та тепла підлога на кухні забезпечують комфорт у будь-яку пору року. Усі деталі, від стель до фільтрів для води, продумані для вашого зручності та безпеки. Не пропустіть шанс стати частиною цієї чудової квартири, яка чекає на вас! Ціна 165 тис. доларів США, можливий продаж за програмами єОселя та Євідновлення. Готові до обговорення різних способів розрахунку. Зателефонуйте або напишіть вже сьогодні, щоб домовитися про перегляд! 2412
01.10.2024 в 12:00 на SALAR.ligapro.ua
76 500 USD 1 700 USD/кв.м
1 комната , площадь 45 / 26 / 16 , этаж 14
Продаж 1к квартири в ЖК Яскравий Оболонський р-н вул Петра Калнишевського (Майорова Михайла) Велика світла 1-кімн з кухнею/вітальнею та скляною лоджією (євродвушка ) 45 квм. Спальня окрема 16 квм просторий коридор , кузня- вітальня 18 м . Вбудована техніка, меблі , кондиціонер, лічильники опалення, води та електрики. Середній поверх, поруч розвинена інфраструктура магазини дитячі майданчики , парк, озеро. Поряд паркінг який є укриттям. Телефонуйте та поїхали дивитися Код 88
26.05.2024 в 18:00 на SALAR.ligapro.ua
76 500 USD 1 700 USD/кв.м
1 комната , площадь 45 / 26 / 15 , этаж 14
Київ, Оболонський, вул. Петра Калнишевського, 6, ЖК Яскравий. 1-кімнатна, 45 кв метрів. Велика, світла євродвушка, суміщені кухня і вітальня (18 кв м) + просторий коридор + окрема спальня (16 кв м) + скляний видовий балкон. Новий ремонт, вбудована техніка, меблі, кондиціонер, лічильники опалення, води та електрики. Поверх 14-й з 25. Поряд паркінг, який слугує укриттям. Поруч розвинена інфраструктура, Сільпо, кафе, ресторани, магазини, дитячі майданчики, парк, озеро Міністерське. Готова квартира! Телефонуйте і записуйтеся на перегляд!
26.04.2024 в 12:00 на SALAR.ligapro.ua
130 000 USD 1 494 USD/кв.м
3 комнаты , площадь 87 / 49 / 11 , этаж 11
Продаж 3к квартири в ЖК Яскравий Оболонський р-н вул Петра Калнишевського (Майорова Михайла) Площа 87 м2 Поверх 11 Висота стелі 2,7 м Гаряча вода бойлер Опалення центральне На території кафе, піцерія, магазини, салони краси, дитячі майданчики, садочок, фонтан, спортивний майданчик. Біля ЖК Сільпо, ТЦ Полярний, Супермаркет будівельних матеріалів Leroy Merlin В будинку та на території є відео спостереження з додатком для телефонів мешканців, можна переглядати відеозапис з будь-яких камер Ціна 130.000$ Телефонуйте та поїхали дивитися Код: 88
11.12.2025 в 14:00 на SALAR.ligapro.ua
69 900 USD 1 839 USD/кв.м
1 комната , площадь 38 / 24 / 12 , этаж 15
Продажа замечательной 1к квартиры студии - ЖК Яскравий, ул. Калнышевского 6 Квартира с качественным, современным ремонтом Функциональная планировка: при входе в квартиру большая гардеробная комната - санузел с душевой кабиной - кухня гостиная с удобным, раскладывающимся диваном для ежедневного сна - балкон с удобным рабочим столом и теплым полом техника : бойлер, кондиционер, посудомоечная машина, телевизор, стиральная машина, варочный поверхность и духовый шкаф Квартира функциональная и комфортная Рядом: ЖК министерский, Кульженків, Майорова, полярная. я Героев Днепра, Оболонь, Минская, проспект Степана Бандеры Ціна 69.900$ Телефонуйте та поїхали дивитися Код: 88
08.12.2025 в 16:00 на SALAR.ligapro.ua
105 000 USD 1 431 USD/кв.м
2 комнаты , площадь 73.4 / 34 / 11.3 , этаж 21
Продаж 2к квартири Оболонський р-н вул Петра Калнишевського (Майорова Михайла) Площа 73 кв.м Поверх 21 Будинок 2012 року, утеплений фасад, 4 ліфти - 2 пасажирських і 2 грузовий, консєрж, підїзд з ремонтом. Квартира з ремонтом, залишаються вбудовані меблі,побутова техніка. Oкремі кімнати, застеклений балкон, підлога с пінігрівом. Встановлені лічильники на опалення, воду, електроенергію. Зручна та розвинена транспортна розвязка. Поруч є дитячі садочки та школи, супермаркети, аптеки, пошта, магазини, салони краси, дитяча клініка, кафе, ресторани, банки, зоомагазини Ціна 105.000$ Телефонуйте та поїхали дивитися Код: 88
28.12.2023 в 22:00 на SALAR.ligapro.ua
99 000 USD 1 456 USD/кв.м
2 комнаты , площадь 68 / 34 / 15 , этаж 13
Продам 2 комнатную квартиру на Оболоне в новом доме ЖК Яскравий ул. Калнышевского, 8 с качественным ремонтом НЕ от застройщика. Этаж 13 из 23. Общая площадь – 68,2 кв. м. Комната 1 – 13,5 кв. м., Комната 2 (с панорамными окнами) - 20,3 кв. м. Кухня – 14,9 кв. м., Холл 9,2 кв. м. Ванна 4,1 кв. м., Санузел - 2,7 кв. м. Лоджия 3,42 м. кв. С ремонтом и мебелью. Развитая инфраструктура: - детская площадка - детский сад - наземный паркинг - несколько школ - ТЦ Полярный - гипермаркет Leroy Merlin - гипермаркет Эпицентр - недалеко ТЦ Караван и ТЦ Dream Town - 10 минут до метро на транспорте (4 остановки) - рядом озера. СВИДЕТЕЛЬСТВО НА ПРАВО СОБСТВЕННОСТИ НА РУКАХ. Реальному покупателю ТОРГ.
06.04.2021 в 22:00 на kvartirakiev.com.ua
показано 23 объявлений из 31 на 1 странице