Київ
Змінити параметри пошуку Скинути фільтри
0 0 0
Вхід та реєстрація
Меню
  • Вибір мови
    Вибір мови
    • Русский
    • Українська
    • Вибрати
  • Вхід та реєстрація
  • Вибрані оголошення0
  • Коментарі до оголошення0
  • Контакти
  • Як додати оголошення
R24 / Купити квартиру / Київ
  • Купівля
  • Нова будівля
  • Купівля Вторичка
  • Оренда
  • Подобово
  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Готовий бізнес
Фільтр
  • Розташування
  • Кількість кімнат
  • Ціна
  • Площа
  • Поверх
  • Обрати
Розташування
Кількість кімнат
Ціна
від
до
uah
  • usd
Площа
Почніть вводити назву міста
від м2
до м2
Житлова площа
від м2
до м2
Площа кухні
від м2
до м2
Поверх
від
до
фільтри
Київ

Купити квартиру в Києві

  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Готовий бізнес
від м²
до м²
Загальна площа, м²
від сот
до сот
Загальна площа, сот
Ціна від
UAH
EUR
USD
Ціна до
UAH
EUR
USD
  • Загальна площа
    —
    Житлова площа
    —
    Площа кухні
    —
    Площа ділянки
    —
    Поверх
    —

Знайдено оголошень: 22
Відображати
всі
  • Всі
  • Сьогодні
  • Вчора та сьогодні
  • Тиждень
  • Місяць
  • Квартал
  • Півроку
  • Рік
Сортувати
за рейтингом
  • За рейтингом
  • Спочатку дешевше
  • Спочатку дорожче
  • За кількістю кімнат
  • За датою додавання
Вишняківська, 2

64 000 USD 1 730 USD/m²

1 кімната , площа 37 / 17 / 9 , поверх 21 з 25

vip

Щоб додати VIP оголошення потрібно
зареєструватися та перейти по посиланню

Світла, зручна, однокімнатна квартира з якісним ремонтом за 10 хвилин ходьби від метро Харківська. Квартира розташована в новому ЖК (зданий у 2020 році) на розі вулиць Вишняківська та Ревуцького, точна адреса – вул. Вишняківська, 2. По один бік від ЖК – супермаркети, торгові центри, безліч кафе, ресторанів та вся сучасна інфраструктура, а по інший – озера та природні пейзажі. Квартира знаходиться на 21 поверсі, 25 поверхового будинку, великі вікна та балкон виходять на південно-західну сторону. Інтер'єр, дизайн, меблі та функціональність ретельно продумані та сплановані для максимальної практичності, зручності та естетичної насолоди. У 2020 році, у квартирі зроблено якісний, дизайнерський ремонт. У квартирі вбудовані меблі-трансформер: зручна та функціональна шафа-ліжко-диван з повноцінним матрацом висотою 22см, розташований на каркасі з дерев'яними ламелями, забезпечить здоровий сон, а у складеному стані на дивані комфортно розміститься 3 особи; у спальні облаштована функціональна шафа-гардеробна, яка з легкістю вміщає всі Ваші речі; робоче місце обладнане разом із шухлядами для речей. Практичність у кожній деталі. Квартира повністю укомплектована вбудованими меблями, кухонним гарнітуром та новою технікою від провідних світових виробників, а саме: холодильник, індукційна варильна поверхня, духова шафа, посудомийна та стара машини, бойлер, телевізор, кондиціонер. Радіатори у квартирі з терморегуляторами, а також є лічильники на воду, тепло та електроенергію. Квартира дуже тепла, взимку навіть з вимкненим опаленням температура не опускається нижче +18С. В будинку є генератор, який забезпечить безперебійну роботу ліфтів, подачу води та опалення.

Щоб додати VIP оголошення потрібно
зареєструватися та перейти по посиланню

64 000 USD 1 730 USD/m²

Дарницький бульв., 8
В обране Замітки Поскаржитися

114 500 USD 1 568 USD/кв.м

2 кімнати , площа 73 / 42 / 12 , поверх 11

Пропонується чудова квартира загальною площею 73 кв.м у сучасному житловому комплексі Артеміда Дарницький бульвар,8 Квартира розташована на 11-му поверсі з 18. **Кімнати:** 2 (житлова площа 42 кв.м) *Кухня:** 12 кв.м (з виходом на балкон) **Санвузли:** 2 В квартирі виконаний якісний ремонт, доступна вся необхідна інфраструктура: магазини, школи, парки. Документам більше 3-х років.

06.11.2025 о 12:00 на Level Group

Мележик Оксана

Агентство нерухомості

114 500 USD 1 568 USD/кв.м

Детальніше
Дарницкий бульв., 8
В обране Замітки Поскаржитися

114 000 USD 1 562 USD/кв.м

2 кімнати , площа 73 / 42 / 12 , поверх 11

Продам 2х комнатную квартиру в Днепровском районе ,на Дарницком бульваре, 8 . парк Победы. Левый берег. Квартира находится ан 11 этаже, 18 этажного дома, общей площадью 73 кв.м, жилой 42 кв.м и кухней 12 кв.м. Квартира с качественным ремонтом. До метро Дарница 10 минут пешком.

15.12.2025 о 10:00 на 103791.ligapro.ua

Андрій Баранецький

Агентство нерухомості

114 000 USD 1 562 USD/кв.м

Детальніше
Дарницький бульв., 9
В обране Замітки Поскаржитися

50 000 USD 1 111 USD/кв.м

2 кімнати , площа 45 / 29 / 8 , поверх 4

Продається 2-кімнатна квартира по бульвару Дарницький, 9 Дніпровський район метро Дарниця Кімнати суміжні, зроблений косметичний ремонт — можна одразу заїжджати та жити. Основні переваги: - Повністю мебльована - Є необхідна побутова техніка: пральна машина, холодильник, плита, телевізор. Вікна виходять на дві сторони (схід-захід) Ідеальне розташування: - до метро — 7 хвилин - поруч: Нова пошта, дитячій світ, відділення банків, торгові центри і супермаркети (Ашан, Варус, Сільпо), стоматологія і поліклініка, кафе і ресторани, салони краси, ринок сільськогосподарської продукції, парковки, Льодова Арена — для фігуристів і хокеїстів, каток Крижинка, дуже гарний парк Перемоги з соснами, озерами, фонтаном, клумбами і атракціонами

26.10.2025 о 22:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

50 000 USD 1 111 USD/кв.м

Детальніше
Дарницький бульв., 3
В обране Замітки Поскаржитися

145 000 USD 1 450 USD/кв.м

2 кімнати , площа 100 / 58 / 9 , поверх 4

Продаж 3-кімнатної квартири по бул. Дарницькому. Двостороння квартира має 2 великі лоджії та 1 балкон. 3 гарним просторим видом. Будинок будувався под кабмін. Комфортний середній поверх. Нові личільники, 2 ліфта. Є все що потрібно для комфортного життя, школи, ринок, дитячі садки, парк Перемоги, Дитячий Світ. 300м м.Дарниця . Будинок розташований так,що дозволить вам насолоджуватися лише тишею, а не шумом автомобілів. Дуже тепла будівля, в літку дуже прохолодно В ціну входить ще проект дизайнерський по ремонту, котрий коштував 5000$.

01.09.2025 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

145 000 USD 1 450 USD/кв.м

Детальніше
Дарницький бульв., 10а
В обране Замітки Поскаржитися

117 000 USD 1 206 USD/кв.м

4 кімнати , площа 97 / 57 / 15 , поверх 17

Продаж 4-кімнатної квартири на Дарницькому бульв. Квартира з панорамою на Парк Перемоги. Дуже простора, світла, сонячна, але прохолодна влітку і тепла взимку. Вікна виходять на соснову зелень та панораму Парку Перемоги. Монолітний будинок 2008 року 97,3 м: вітальня з лоджією, спальня, 2 дитячі кімнати (одна — ідеальна як кабінет) Окремо ванна та туалет з пральною машиною Кондиціонери в усіх кімнатах Зручне планування, сучасний ремонт, ергономічна кухня з вбудованою технікою і зоною відпочинку, продумані системи зберігання речей Закритий підїзд, привітний консьєрж, 4 ліфти Otis (в т.ч. вантажні) До Парку Перемоги — 3 хвилини пішки. Поруч «Сільпо», школи, садочки, метро Дарниця — 15 хв. Квартира будувалася для дружньої родини з любовю та світлою енергією.

01.09.2025 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

117 000 USD 1 206 USD/кв.м

Детальніше
Дарницький бульв., 8в
В обране Замітки Поскаржитися

124 000 USD 1 393 USD/кв.м

2 кімнати , площа 89 / 57 / 13 , поверх 10

2-кімнатна квартира з сучасним ремонтом у ЖК «Артеміда» зовсім поруч із парком Перемоги та метро Дарниця. Продумане та просторе планування: кухня, вітальня та окрема спальня. Вікна виходять на парк Перемоги. Висота стель — 3 метри. До метро «Дарниця» 10–12 хвилин пішки. Поруч уся необхідна інфраструктура: супермаркет, коворкінг, кафе та ресторани. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою: холодильник Gorenje, прально-сушильна машина Hoover, витяжка/посудомийка/духова шафа/варильна поверхня — Bosch, мікрохвильова піч та смарт-ТВ — Samsung. Встановлено кондиціонер. Є ванна кімната, гардеробна.

26.08.2025 о 12:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

124 000 USD 1 393 USD/кв.м

Детальніше
Харченко Евгения ул. (Дарницкий) (Ленина), 47а
В обране Замітки Поскаржитися

48 000 USD 923 USD/кв.м

1 кімната , площа 52 / 12 , поверх 12

Бортничі Вул. Харченка, 47а 12/17 1-но кімнатна з ремонтом в новому будинку Пропоную до продажу простору 1-но кімнатну квартиру в монолітно каркасному будинку на 12/17 поверсі по вулиці Є.Харченка,47а. В квартирі здійснений якісний ремонт. Характеристика квартири: 1. Простора кухня з виходом на балкон. 2. Простора кімната 3 Роздільний санвузол 4. Великий хол Дуже затишна та світла квартира. Поряд розвинута інфраструктура. Безліч магазинів та супермаркетів школа, дитячий садочок, спортивний клуб з басейном та поліклініка. До зупинки 2х. Активно ходить транспорт. Залишилися питання, телефонуйте зараз. З повагою- АН Авангард.

02.07.2025 о 14:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

48 000 USD 923 USD/кв.м

Детальніше
Дарницкий бульв.
В обране Замітки Поскаржитися

259 226 USD 2 592 USD/кв.м

3 кімнати , площа 100 , поверх 11

Продажа 3 ком.кв., г. Киев, Днепровский район, бульвар Дарницкий 8, 11/20 этаж., дом 2006 года . Квартира светлая и теплая , в хорошем состоянии. Комнаты раздельные, двухсторонняя , окна на запад и восток, лоджия с комнаты застеклена, санузел раздельный, бойлер. Чистый подъезд, консьерж. Отличная инфраструктура. В близи лицей I-School по ул. Генерала Жмаченко , детсад 568 по ул. Боченко, д. 7А, отделение банка, банкомат, терминал приема платежей, пункт обмена валют, минимаркет : АТБ маркет по ул. А. Малышка, д. 25/1, Торговые центры Детского мира по ул. Малышка, рынок, стоянка возле дома, аптека, клиника, парикмахерская, почта, химчистка, фитнес центр, бильярд, сауна, парк «Победа», детская площадка. С одной стороны и с другой стороны Броварского проспекта многочисленные маршрутки в разные стороны - ст. м. Харьковская, ст. м. Позняки, ст. м. Оболонь, ст. м. Минская. Рядом с Дарницким Бульваром, находится ст. м. Дарница (Красная ветка метро), возможно за 15 минут доехать до ст. м. Крещатика и до ст. м. Майдан Незалежности. Телефонуйте та поїхали дивитися Код: 88

09.12.2025 о 14:00 на SALAR.ligapro.ua

Лариса Кулага

Агентство нерухомості

259 226 USD 2 592 USD/кв.м

Детальніше
Дарницкий бул.
В обране Замітки Поскаржитися

90 000 USD 1 233 USD/кв.м

3 кімнати , площа 73 / 55 / 5 , поверх 4

Продажа 3-х к.кв. в престижном ЖК Артемида, по адресу Дарницкий бульв. 8Б, 73/55/5 кв. м, 4/10 эт. дома. Дом построен в 2015 году. Квартира с евроремонтом (использовалась под офис), 2 кондиционера, большие панорамные утепленные окна, с потрясающим видом на парк и правый берег Киева. Планировка комнат смежно-раздельная. Высота потолков 3м. Индивидуальный счетчики тепла, воды. Огороженная, обустроенная с озеленением территория, детская площадка, внутренняя парковка. Двухуровневый подземный паркинг, круглосуточная охрана, видео наблюдение. Развитая инфраструктура, рядом Парк, супермаркеты, гимназии, дет. сады, 2 спортивных катка, кафе, рестораны, СПА, 3 почтовых отделения. Удобная транспортная развязка. до ст. м. Дарница 10 мин. ходьбы. Стоимость 90 000 у.е. Код объекта № 21131456.

15.06.2023 о 00:00 на kn-dom.com.ua

Княжий Дом

Агентство нерухомості

90 000 USD 1 233 USD/кв.м

    Фото немає
Детальніше
Харченко Евгения ул. (Дарницкий) (Ленина), 26
В обране Замітки Поскаржитися

48 500 USD 970 USD/кв.м

3 кімнати , площа 50 , поверх 2

Продам 3-х комнатную квартиру по ул. Евгения Харченко, 26 (м. Бориспольская, Район Бортничи). Дом после ремонта, тёплый. Спальня, детская и гостиная. Дополнительно кладовка 9м2 и погреб 9м2. Чисто спокойно. Адекватные соседи.

11.12.2021 о 18:00 на kvartirakiev.com.ua

АН Київські квартири

Агентство нерухомості

48 500 USD 970 USD/кв.м

Детальніше

показано 10 оголошень з 22 на 1 сторінці

  • 1

Читати більше Згорнути
  • Райони
  • Мікрорайони
  • Вулиці
  • Метро
  • Соломянський
  • Святошинський
  • Голосіївський
  • Деснянський
  • Дарницький
  • Оболонський
  • Дніпровський
  • Подільський
  • Шевченківський
  • Печерський
  • Масив Березняки
  • Деміївка
  • Лукянівка
  • Нивки
  • Печерськ
  • Нова Забудова
  • Оболонь
  • Харківський масив
  • Чоколівка
  • Шулявка
  • Правди
  • Повітрофлотський
  • Академіка Заболотного
  • Онуфрія Трутенка
  • Причальна
  • Зарічна
  • Урлівська
  • Харківське
  • Драгоманова
  • Ревуцького
  • Дніпровська
  • Перемоги
  • Лук'янівська
  • Вокзальна
  • Лівобережна
  • Нивки
  • Осокорки
  • Дарниця
  • Позняки
  • Харківська
  • Академмістечко
  • Васильківська

© R24 Всі права захищені visa mastercard

  • Контакти
  • Наші партнери
  • Оферта
  • Політика конфіденційності
  • Співпраця і реклама
  • Угода користувача
  • Блог

Оферта на надання довідково-інформаційних послуг у сфері пошуку нерухомості

Політика конфіденційності

Угода користувача

Ви вже підписані на дану розсилку .

Замітка до оголошення

Текст замітки буде видно тільки вам

Скарга на оголошення

Ваша скарга відправлена.
Дякую за допомогу, ми перевіримо оголошення
Дякуємо за підписку
Перевірте вашу пошту для активації розсилки
  • увійти на сайт
  • Зареєструватися
  • Відновити пароль


Ви АН, портал і хочете додавати оголошення автоматично через XML-фід?
Реєстрація не потрібна. Просто надішліть фід нам на пошту: [email protected]
Хочете додавати VIP оголошення? - зареєструйтеся


В полі нижче введіть адресу електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації. На неї буде надіслано новий пароль




На вказану адресу електронної пошти було надіслано секретний код. Введіть його в поле, розташоване нижче



Введений код успішно підтверджений.
Тепер ви можете вказати новий пароль для свого акаунта.




Вибір міста для пошуку