Київ
Змінити параметри пошуку Скинути фільтри
0 0 0
Вхід та реєстрація
Меню
  • Вибір мови
    Вибір мови
    • Русский
    • Українська
    • Вибрати
  • Вхід та реєстрація
  • Вибрані оголошення0
  • Коментарі до оголошення0
  • Контакти
  • Як додати оголошення
R24 / Купити квартиру / Київ
  • Купівля
  • Нова будівля
  • Купівля Вторичка
  • Оренда
  • Подобово
  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Готовий бізнес
Фільтр
  • Розташування
  • Кількість кімнат
  • Ціна
  • Площа
  • Поверх
  • Обрати
Розташування
Кількість кімнат
Ціна
від
до
uah
  • usd
Площа
Почніть вводити назву міста
від м2
до м2
Житлова площа
від м2
до м2
Площа кухні
від м2
до м2
Поверх
від
до
фільтри
Київ

Купити квартиру в Києві

  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Готовий бізнес
від м²
до м²
Загальна площа, м²
від сот
до сот
Загальна площа, сот
Ціна від
UAH
EUR
USD
Ціна до
UAH
EUR
USD
  • Загальна площа
    —
    Житлова площа
    —
    Площа кухні
    —
    Площа ділянки
    —
    Поверх
    —

Знайдено оголошень: 11
Відображати
всі
  • Всі
  • Сьогодні
  • Вчора та сьогодні
  • Тиждень
  • Місяць
  • Квартал
  • Півроку
  • Рік
Сортувати
за рейтингом
  • За рейтингом
  • Спочатку дешевше
  • Спочатку дорожче
  • За кількістю кімнат
  • За датою додавання
Вишняківська, 2

64 000 USD 1 730 USD/m²

1 кімната , площа 37 / 17 / 9 , поверх 21 з 25

vip

Щоб додати VIP оголошення потрібно
зареєструватися та перейти по посиланню

Світла, зручна, однокімнатна квартира з якісним ремонтом за 10 хвилин ходьби від метро Харківська. Квартира розташована в новому ЖК (зданий у 2020 році) на розі вулиць Вишняківська та Ревуцького, точна адреса – вул. Вишняківська, 2. По один бік від ЖК – супермаркети, торгові центри, безліч кафе, ресторанів та вся сучасна інфраструктура, а по інший – озера та природні пейзажі. Квартира знаходиться на 21 поверсі, 25 поверхового будинку, великі вікна та балкон виходять на південно-західну сторону. Інтер'єр, дизайн, меблі та функціональність ретельно продумані та сплановані для максимальної практичності, зручності та естетичної насолоди. У 2020 році, у квартирі зроблено якісний, дизайнерський ремонт. У квартирі вбудовані меблі-трансформер: зручна та функціональна шафа-ліжко-диван з повноцінним матрацом висотою 22см, розташований на каркасі з дерев'яними ламелями, забезпечить здоровий сон, а у складеному стані на дивані комфортно розміститься 3 особи; у спальні облаштована функціональна шафа-гардеробна, яка з легкістю вміщає всі Ваші речі; робоче місце обладнане разом із шухлядами для речей. Практичність у кожній деталі. Квартира повністю укомплектована вбудованими меблями, кухонним гарнітуром та новою технікою від провідних світових виробників, а саме: холодильник, індукційна варильна поверхня, духова шафа, посудомийна та стара машини, бойлер, телевізор, кондиціонер. Радіатори у квартирі з терморегуляторами, а також є лічильники на воду, тепло та електроенергію. Квартира дуже тепла, взимку навіть з вимкненим опаленням температура не опускається нижче +18С. В будинку є генератор, який забезпечить безперебійну роботу ліфтів, подачу води та опалення.

Щоб додати VIP оголошення потрібно
зареєструватися та перейти по посиланню

64 000 USD 1 730 USD/m²

Героїв Севастополя вул., 35а
В обране Замітки Поскаржитися

141 000 USD 2 074 USD/кв.м

2 кімнати , площа 68 / 32 / 15 , поверх 5

Продається двокімнатна квартира в житловому комплексі Микитська Слобода. Пятий поверх, новий ремонт, кухня не встановлена, з меблями, є велика сонячна лоджія, тепла підлога в кухні, бойлер на 100л, інтернет, тв. Будинок та територія: • ЖК “Микитська Слобода” • Презентабельний підїзд • 3 швидкісні ліфти OTIS • Охорона, відеоспостереження • Закрита територія зі шлагбаумом • Дитячий майданчик • Безкоштовна парковка Локація та інфраструктура: • Київ, вул. Академіка Шалімова (Героїв Севастополя) 35а • Поруч: парк з озером, НАУ, ТРЦ “Аркадія”, ТРЦ “Мармелад” • Зручна транспортна розвязка: метро “Шулявська”, швидкісний трамвай, маршрути А2, 69, ТР1, 3

26.08.2025 о 12:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

141 000 USD 2 074 USD/кв.м

Детальніше
Героев Севастополя ул.
В обране Замітки Поскаржитися

44 000 USD 957 USD/кв.м

2 кімнати , площа 46 , поверх 2

Київ, Відрадний, вул. Академіка Шалімова (Героїв Севастополя), 44/10 Продається двокімнатна квартира з балконом в цегляному будинку, одразу біля входу в парк Відрадний. Стан - під ремонт. Другий поверх пятиповерхового будинку. В пішій доступності школа, дитячий садок, в самому будинку знаходиться магазин, аптека, два поштомати Нової пошти. Зупинка швидкісного трамваю в семи хвилинах пішки. Спокійний двір, поруч один спортивний та два дитячих майданчика. В ста пятдесяти метрах знаходиться бомбосховище. В квартирі є гаряче- та холодне- водопостачання, встановлені лічильники, є газ.

15.08.2025 о 12:00 на 103791.ligapro.ua

Вікторія Бранашко

Агентство нерухомості

44 000 USD 957 USD/кв.м

Детальніше
Героїв Севастополя вул., 17а
В обране Замітки Поскаржитися

41 000 USD 891 USD/кв.м

1 кімната , площа 46 / 30 / 6 , поверх 1

Двокімнатна квартира за адресою: вул. Академіка Шалімова (Героїв Севастополя), 17а Київ, Соломянський район, мікрорайон Відрадний Детальніше про квартиру Продається 2-кімнатна квартира площею 46,3 м #178; у цегляному будинку тип хрущівка на 1 поверсі з 5. Планування: дві просторі кімнати (одна прохідна), кухня, санвузол, коридор. Виконано повний демонтаж, встановлені нові пластикові вікна, у квартирі залишається велика шафа. Приміщення повністю підготовлене до ремонту — можна реалізувати власний дизайн. Переваги: Цегляний будинок, влітку прохолодно завдяки низькому поверху. Поруч швидкісний трамвай, супермаркети, медмістечко, парк «Відрадний». До метро Політехнічний університети та метро вокзальна до 10хв швидкісним трамваєм. Зручна транспортна розвязка та розвинена інфраструктура району. Перегляди за домовленістю, телефонуйте.

13.08.2025 о 12:00 на Level Group

Слюзалек Діана

Агентство нерухомості

41 000 USD 891 USD/кв.м

Детальніше
Героїв Севастополя, 5а
В обране Замітки Поскаржитися

72 000 USD 1 636 USD/кв.м

2 кімнати , площа 44 / 30 / 6 , поверх 3

Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Героїв Севастополя. Розташована на 3-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку без ліфта. Зручне планування: дві окремі кімнати, суміщений санвузол та балкон. На кухні газова плита та електродуховка. Домофон. Квартира повністю мебльована, у чистому й охайному стані — можна заїжджати та жити. Ідеально підходить як для власного проживання, так і для інвестиції: наразі в квартирі проживають орендарі, що дозволяє новому власнику відразу отримувати стабільний дохід. Будинок теплий і надійний, розташований у спокійному районі з гарною транспортною розвязкою та всією необхідною інфраструктурою поблизу.

09.10.2025 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

72 000 USD 1 636 USD/кв.м

Детальніше
Героев Севастополя ул., 35 А
В обране Замітки Поскаржитися

105 000 USD 1 944 USD/кв.м

2 кімнати , площа 54 / 18 / 20 , поверх 10

Академіка Шалімова вул. (Героїв Севастополя), 35а Пропонується до продажу сучасна 2-кімнатна квартира в ЖК “Микитська Слобода” (вулиця Героїв Севастополя, 35-А). 10 поверх 23-поверхового будинку. Загальна площа: 54 м кв . • Повноцінно двокімнатна квартира (кухня-вітальня та окремі дві спальні). • Сучасний ремонт у світлих тонах: якісний ламінат на підлозі, стіни та стеля світлі, що візуально збільшує простір. • Опалення: централізоване. Переваги будинку: • Будинок класу “комфорт” з якісними матеріалами будівництва. • Чистий та доглянутий під'їзд, сучасний ліфт. • Теплий будинок завдяки сучасним технологіям будівництва. Інфраструктура та місце розташування: • ЖК “Микитська Слобода” розташований у спокійному та зручному районі. • Поруч із будинком ліворуч дитяча спортивна школа,праворуч школа мистецтв, дитячі садки, супермаркети, аптеки, кафе та ресторани. • за будинком парк Відрадний з біговими доріжками, спортивними майданчиками, кав'ярнями та поруч з будинком ресторан італійської кухні Зручна транспортна розв'язка, яка дозволяє швидко дістатися до центру міста та інших районів. Ця квартира — чудовий вибір як для проживання, так і для інвестиції під здачу в оренду. Сучасний ремонт дозволяє одразу заїхати без додаткових витрат. Телефонуйте, домовимося!

27.06.2025 о 16:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

105 000 USD 1 944 USD/кв.м

Детальніше
Героїв Севастополя вул., 35а
В обране Замітки Поскаржитися

200 000 USD 2 469 USD/кв.м

3 кімнати , площа 81 / 38 / 10 , поверх 16

Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК Микитська Слобода по вул. Героїв Севастополя. Комфортна 3-кімнатна квартира в будинку 2016р (монолітно-каркасний, цегляні стіни), висота стелі 2,74м. Тепла квартира. Якісний ремонт. Кондиціонер. 2 Санвузли. Вбудована кухня. Засклена лоджія. Охорона в будинку, відеоспостереження. Видова на парк, озеро. Закрита територія з дитячим майданчиком. Поруч парк Відрадний з озером. Тихий район, зручна транспортна розвязка (швидкісний трамвай), відмінна розвинена інфраструктура: супермаркети, продовольчі базари, дит.садочки, школи, центр творчого розвитку дитини тощо.

26.03.2025 о 14:00 на Level Group

АН Level Group

Агентство нерухомості

200 000 USD 2 469 USD/кв.м

Детальніше
Героїв Севастополя вул., 17
В обране Замітки Поскаржитися

56 000 USD 1 366 USD/кв.м

2 кімнати , площа 41 / 25 / 7 , поверх 4

Продаж 2 кімнатної квартири: - Зроблений якісний ремонт. - Роздільний санвузол (туалет і ванна кімната), пральне приміщення. - Присутня вся необхідна мебель і техніка, яка повністю передається новому власнику. - Наявність компактного застікленого балкону. Основні переваги квартири: - Ідеальне розташування зручне для щоденного життя: поруч знаходяться зупинка громадського транспорту, трамваї, магазини (Фора, АТБ), кавярні та кафе. Неподалік розташовані школа, дитячий садок, парк Відрадний, Національний авіаційний університет, медичне містечко. - Наявність паркомісця біля будинку. - Привітні сусіди, що створює атмосферу комфорту та затишку. Додаткові переваги квартири: - У квартирі завжди тепло, особливо взимку. - Це ідеальний варіант як для пари, так і для сімї з дітьми.

25.03.2025 о 14:00 на Level Group

Шупик Аліна

Агентство нерухомості

56 000 USD 1 366 USD/кв.м

Детальніше
Героїв Севастополя, д. 44/10
В обране Замітки Поскаржитися

64 000 USD 1 422 USD/кв.м

2 кімнати , площа 45 / 28 / 6 , поверх 1

Код 286 187 Продається 2-к квартира у Солом'янському районі по вул Героїв Севастополя 44/10, в квартирі зроблений євроремонт, поруч парк Відрадний, Мамаєва Слобода, магазини, швидкістний трамвай 5хв пішки. Фахівець Вадим

12.09.2023 о 00:00 на https://almaz-rielt.kiev.ua/

агентство недвижимости Алмаз

Агентство нерухомості

64 000 USD 1 422 USD/кв.м

Детальніше

показано 8 оголошень з 11 на 1 сторінці

  • 1

Читати більше Згорнути
  • Райони
  • Мікрорайони
  • Вулиці
  • Метро
  • Соломянський
  • Святошинський
  • Голосіївський
  • Деснянський
  • Дарницький
  • Оболонський
  • Дніпровський
  • Подільський
  • Шевченківський
  • Печерський
  • Масив Березняки
  • Деміївка
  • Лукянівка
  • Нивки
  • Печерськ
  • Нова Забудова
  • Оболонь
  • Харківський масив
  • Чоколівка
  • Шулявка
  • Правди
  • Повітрофлотський
  • Академіка Заболотного
  • Онуфрія Трутенка
  • Причальна
  • Зарічна
  • Урлівська
  • Харківське
  • Драгоманова
  • Ревуцького
  • Дніпровська
  • Перемоги
  • Лук'янівська
  • Вокзальна
  • Лівобережна
  • Нивки
  • Осокорки
  • Дарниця
  • Позняки
  • Харківська
  • Академмістечко
  • Васильківська

© R24 Всі права захищені visa mastercard

  • Контакти
  • Наші партнери
  • Оферта
  • Політика конфіденційності
  • Співпраця і реклама
  • Угода користувача
  • Блог

Оферта на надання довідково-інформаційних послуг у сфері пошуку нерухомості

Політика конфіденційності

Угода користувача

Ви вже підписані на дану розсилку .

Замітка до оголошення

Текст замітки буде видно тільки вам

Скарга на оголошення

Ваша скарга відправлена.
Дякую за допомогу, ми перевіримо оголошення
Дякуємо за підписку
Перевірте вашу пошту для активації розсилки
  • увійти на сайт
  • Зареєструватися
  • Відновити пароль


Ви АН, портал і хочете додавати оголошення автоматично через XML-фід?
Реєстрація не потрібна. Просто надішліть фід нам на пошту: [email protected]
Хочете додавати VIP оголошення? - зареєструйтеся


В полі нижче введіть адресу електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації. На неї буде надіслано новий пароль




На вказану адресу електронної пошти було надіслано секретний код. Введіть його в поле, розташоване нижче



Введений код успішно підтверджений.
Тепер ви можете вказати новий пароль для свого акаунта.




Вибір міста для пошуку