Київ
Змінити параметри пошуку Скинути фільтри
0 0 0
Вхід та реєстрація
Меню
  • Вибір мови
    Вибір мови
    • Русский
    • Українська
    • Вибрати
  • Вхід та реєстрація
  • Вибрані оголошення0
  • Коментарі до оголошення0
  • Контакти
  • Як додати оголошення
R24 / Купити квартиру / Київ
  • Купівля
  • Нова будівля
  • Купівля Вторичка
  • Оренда
  • Подобово
  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Готовий бізнес
Фільтр
  • Розташування
  • Кількість кімнат
  • Ціна
  • Площа
  • Поверх
  • Обрати
Розташування
Кількість кімнат
Ціна
від
до
uah
  • usd
Площа
Почніть вводити назву міста
від м2
до м2
Житлова площа
від м2
до м2
Площа кухні
від м2
до м2
Поверх
від
до
фільтри
Київ

Купити квартиру в Києві

  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Готовий бізнес
від м²
до м²
Загальна площа, м²
від сот
до сот
Загальна площа, сот
Ціна від
UAH
EUR
USD
Ціна до
UAH
EUR
USD
  • Загальна площа
    —
    Житлова площа
    —
    Площа кухні
    —
    Площа ділянки
    —
    Поверх
    —

Знайдено оголошень: 78
Відображати
всі
  • Всі
  • Сьогодні
  • Вчора та сьогодні
  • Тиждень
  • Місяць
  • Квартал
  • Півроку
  • Рік
Сортувати
за рейтингом
  • За рейтингом
  • Спочатку дешевше
  • Спочатку дорожче
  • За кількістю кімнат
  • За датою додавання
Вишняківська, 2

64 000 USD 1 730 USD/m²

1 кімната , площа 37 / 17 / 9 , поверх 21 з 25

vip

Щоб додати VIP оголошення потрібно
зареєструватися та перейти по посиланню

Світла, зручна, однокімнатна квартира з якісним ремонтом за 10 хвилин ходьби від метро Харківська. Квартира розташована в новому ЖК (зданий у 2020 році) на розі вулиць Вишняківська та Ревуцького, точна адреса – вул. Вишняківська, 2. По один бік від ЖК – супермаркети, торгові центри, безліч кафе, ресторанів та вся сучасна інфраструктура, а по інший – озера та природні пейзажі. Квартира знаходиться на 21 поверсі, 25 поверхового будинку, великі вікна та балкон виходять на південно-західну сторону. Інтер'єр, дизайн, меблі та функціональність ретельно продумані та сплановані для максимальної практичності, зручності та естетичної насолоди. У 2020 році, у квартирі зроблено якісний, дизайнерський ремонт. У квартирі вбудовані меблі-трансформер: зручна та функціональна шафа-ліжко-диван з повноцінним матрацом висотою 22см, розташований на каркасі з дерев'яними ламелями, забезпечить здоровий сон, а у складеному стані на дивані комфортно розміститься 3 особи; у спальні облаштована функціональна шафа-гардеробна, яка з легкістю вміщає всі Ваші речі; робоче місце обладнане разом із шухлядами для речей. Практичність у кожній деталі. Квартира повністю укомплектована вбудованими меблями, кухонним гарнітуром та новою технікою від провідних світових виробників, а саме: холодильник, індукційна варильна поверхня, духова шафа, посудомийна та стара машини, бойлер, телевізор, кондиціонер. Радіатори у квартирі з терморегуляторами, а також є лічильники на воду, тепло та електроенергію. Квартира дуже тепла, взимку навіть з вимкненим опаленням температура не опускається нижче +18С. В будинку є генератор, який забезпечить безперебійну роботу ліфтів, подачу води та опалення.

Щоб додати VIP оголошення потрібно
зареєструватися та перейти по посиланню

64 000 USD 1 730 USD/m²

Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 4
В обране Замітки Поскаржитися

97 000 USD 2 205 USD/кв.м

1 кімната , площа 44 / 18 / 17 , поверх 25

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Галактика. Ідеальна квартира для одного або пари з видом на центр міста! ЖК Галактика, будинок Фенікс 25 поверх з 25 Загальний метраж 44 метри .Було виконано перепланування (на фото намальовані зміни червоним , а також сірим позначено те, що було знесено порівнюючи до оригінального плану від забудовника), створено окрему зону для роботи вдома, відкритий простір кухня-вітальня, неймовірно затишна спальня з площею 9 метрів, а також збільшений санвузол (з 3,72 метрів початкових до приблизно 5-6). Стіни в гардеробну також були знесені, аби там зробити двері-дзеркала. Проведена електрика та інтернет, поштукатурені стіни (бетонні елементи залишили для дизайну в стилі лофт), закладено велику кількість розеток (розеткиu002Fвиключателі Schneider в чорному матовому кольорі додаються для всіх кімнат), ванна кімната майже повністю готова, всі елементи ванної кімнати іспанської компанії Volle (відсутній лиш умивальник, крани для ванної кімнати в чорному кольорі додаються), встановлені підвіконня в обох кімнатах. Також до квартири додається наступна техніка побутова: 1. Вбудована духова шафа з функцією мікрохвильової печі Samsung.

24.11.2025 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

97 000 USD 2 205 USD/кв.м

Детальніше
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6д
В обране Замітки Поскаржитися

99 000 USD 2 225 USD/кв.м

1 кімната , площа 44.5 / 20 , поверх 22

Продається стильна квартира в ЖК «Галактика», вул. Євгена Сверстюка, 6д (будинок Персей): * Розташована на видовому 22 поверсі 25-поверхового цегляного будинку 2021 року. * З широких вікон відкривається гарний краєвид на місто. * Загальна площа квартири 44,5 м2, окрема затишна спальня та велика кухня-вітальня 20 м2. * Квартира з капітальним сучасним ремонтом по авторському проекту. * Укомплектована необхідними меблями, зробленими на замовлення. * Вбудована побутова техніка надійних виробників: холодильник, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, витяжка, посудомийна машина. * Суміщений санвузол з просторою душовою кабіною, укомплектований бойлером та пральною машиною. * Кондиціонер для охолодження та обігріву повітря на всю площу квартири (біля входу). * Лічильники на всі комунікації (вода, опалення та електроенергія). ЖК Галактика - повністю обжитий ЖК зі своєю власною інфраструктурою - на перших поверхах будинків розташовані різноманітні магазини, кав'ярні, салони, хімчистки, є великий супермаркет Novus. У дворі ЖК багато зелені, дитячі та спортивні майданчики, лавочки, де можна перепочити та випити кави, багаторівневий наземний паркінг та декілька гостьових. Поряд є школи та дитячі садочки, відділення та поштомати Нової пошти, відділення банків тощо. До станції метро 'Лівобережна' - 5-7 хвилин пішки, до центру міста - 10 хвилин на авто. В декількох хвилинах пішки - Русанівський канал - прекрасне місце для прогулянок. Чудовий варіант для життя у столиці! Для запису на перегляд телефонуйте, будь ласка, за вказаним номером!

19.09.2025 о 18:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

99 000 USD 2 225 USD/кв.м

Детальніше
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6є
В обране Замітки Поскаржитися

95 000 USD 1 939 USD/кв.м

1 кімната , площа 49 / 20 , поверх 10

Продається квартира в ЖК Галактика, вул. Євгена Сверстюка, 6є (будинок Фенікс): * Поверх 10/24. * Площа 49 м2, житлова кімната +кухня-вітальня. * Ремонт ще виконується, але основні роботи зроблені. ЖК Галактика - повністю обжитий ЖК зі своєю власною інфраструктурою - на перших поверхах будинків розташовані різноманітні магазини, кав'ярні, салони, хімчистки, є великий супермаркет Novus. У дворі ЖК багато зелені, дитячі та спортивні майданчики, лавочки, де можна перепочити та випити кави, багаторівневий наземний паркінг та декілька гостьових. Поряд є школи та дитячі садочки, відділення та поштомати Нової пошти, відділення банків тощо. До станції метро 'Лівобережна' - 7 хвилин пішки, до центру міста - 10 хвилин на авто. В декількох хвилинах пішки - Русанівський канал - прекрасне місце для прогулянок. Чудовий варіант для життя у столиці! Для запису на перегляд телефонуйте, будь ласка, за вказаним номером!

19.09.2025 о 16:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

95 000 USD 1 939 USD/кв.м

Детальніше
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6г
В обране Замітки Поскаржитися

100 000 USD 2 000 USD/кв.м

1 кімната , площа 50 / 18 , поверх 2

Продається однокімнатна квартира в ЖК Галактика, вул. Євгена Сверстюка, 6г. * Поверх 2/25, вид з вікон у двір. * Квартира з капітальним ремонтом, є кондиціонер та сантехніка. * Не мебльована. Чистий, охайний під'їзд, цілодобова охорона, розвинена територія ЖК, у дворі спортивні майданчики, дитячий садок, поруч школа, багато кафе та магазинів, супермаркет NOVUS. В 5 хвилинах пішки знаходиться Русанівський канал, який є чудовим місцем для прогулянок в будь-яку пору року. Станція метро «Лівобережна» знаходиться в 7 хвилинах пішки! Для запису на перегляд телефонуйте за вказаним номером телефону!

12.11.2025 о 14:00 на avangards.com.ua , avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

100 000 USD 2 000 USD/кв.м

Детальніше
Дата Джерело Ціна
05.11 avangards.com.ua 2 825 610 ₴
12.11 avangards.com.ua 2 825 610 ₴
Сверстюка Евгения ул.
В обране Замітки Поскаржитися

110 000 USD 2 200 USD/кв.м

1 кімната , площа 50 / 18 , поверх 11

Продаж 1 кімнатна квартира в Дніпровському районі, вул. Євгена Сверстюка 6В. Квартира знаходиться на 11 поверсі з 25 поверхівки. Загальна площа квартири становить 50 м.кв. В квартирі зроблений сучасний ремонт. Облаштована меблями та побутовою технкою. Розвинена інфракструктура. Гарна транспортна розв'язка. Ціна 110000 у.е КОД 21140423

06.11.2025 о 14:00 на kn-dom.com.ua , avangards.com.ua

Юрий Борздыко

Агентство нерухомості

110 000 USD 2 200 USD/кв.м

    Фото немає
Детальніше
Дата Джерело Ціна
10.04 kn-dom.com.ua 3 108 171 ₴
06.11 avangards.com.ua 3 108 171 ₴
вулиця Євгена Сверстюка, 4
В обране Замітки Поскаржитися

167 900 USD 2 433 USD/кв. м

2 кімнати , площа 69 , поверх 2

Объект SL-297290 АдресЛевобережный массив, вулиця Євгена Сверстюка 4 Комплекс ЖК Галактика Количество комнат 2 Тип объекта квартира Тип постройки жилой фонд 2011-2020-е Тип стен кирпич Класс объекта комфорт Площадь 69м2 / 42м2 / 20м2 Этаж / Этажность 2 / 15 Планировка кухня-гостиная, 2 спальни Ремонт капитальный ремонт Год постройки 2019 Отопление централизованное Санузел раздельный

06.12.2025 о 04:00 на an-softloft.com

АН SoftLoft

Агентство нерухомості

167 900 USD 2 433 USD/кв. м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 54
В обране Замітки Поскаржитися

53 000 USD 1 767 USD/кв.м

1 кімната , площа 30 / 18 / 6 , поверх 22

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Rusaniv Residence. 3 секція .Здача будинку 1 квартал 2025р..

01.09.2025 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

53 000 USD 1 767 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6е
В обране Замітки Поскаржитися

95 000 USD 1 939 USD/кв.м

1 кімната , площа 49 / 12 / 16 , поверх 10

Квартира з роздільним плануванням має повноцінну окрему спальню, зручну вбиральню,світлу кухню вітальню .Санвузол суміжний. Зроблено якісний авторський ремонт у світлих прохолодних тонах. Квартира простора. Ремонт майже завершено . У квартирі встановлено всі лічильники (тепло, вода, електро)У квартирі ніхто не мешкав. Все абсолютно нове. ЖК Галактика Фенікс має охорону, відеоспостереження, консьєржа. На території комплексу є дитячі та спортивні майданчики, гостьовий та підземний паркінги. У будинку встановлено генератор. Під час відсутності електрики ліфт працює, вода та тепло у квартирі є. Квартира розташована за 10 хвилин пішки від Дніпровської міської набережної та за 5 хвилин пішки від ст. метро Лівобережна. Розвинена інфраструктура. Поблизу є набережна Русанівського каналу. Квартира внутрішня, завдяки чому тепла. Вікна виходять на Бульвар Верховної Ради .

26.08.2025 о 12:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

95 000 USD 1 939 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 54
В обране Замітки Поскаржитися

105 000 USD 1 641 USD/кв.м

2 кімнати , площа 64 / 32 / 14 , поверх 22

Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової). ЖК Rusaniv Residence . 4 секція, м Лівобережна . Обєкт бізнес-класу з видом на Русанівський канал. Поруч метро Лівобережна. Квартира на 22 поверсі 4 секція (з найбільшою готовністю) Комплекс активно будується, запланована здача 4 квартал 2025р..Гарне планування. Сучасна інфраструктура, зручна транспортна розвязка. Є все для комфортного життя.

21.08.2025 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

105 000 USD 1 641 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 54
В обране Замітки Поскаржитися

120 000 USD 1 644 USD/кв.м

2 кімнати , площа 73 / 34 / 17 , поверх 17

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Rusaniv Residence. Обєкт бізнес-класу з видом на Русанівський канал. Загальна площа квартири 73,19 м2 на 17 поверсі. 2 окремих кімнати, 2 санвузла, гардероб, велика кухня- вітальня. Великий балкон-лоджія с панорамним видом на Русанівській канал. В комплексі на перших поверхах будуть розташовані дитячий садочок, кавярні та ресторани. Підземний паркінг та зачинений двір. Лаунж зона на даху. Поруч Novus, Фора, Сільпо. До метро Лівобережна 15 хв пішки. В окрузі більше 10 дитячих садків та дошкільних навчальних комплексів: 15 хвилин пішки до дошкільного центру №559, дитячих садів №297, «Країна Дитинства» і «Розумка», 5-6 хвилин на авто до дошкільних центрів №404, №441, № 576 «Злагода», №485 та навчально-виховного комплексу Монтессорі. Стільки ж часу займе дорога учнів до найближчих шкіл №330, №182, №137, №147 ОРТ, гімназії №136 та Русанівського ліцею. Для додаткових занять в 5 хвилинах їзди музична школа та курси англійської мови. Для занять спортом поблизу відкриті фітнес-клуби: Atletiko fitness club, Grand-sport з масажем, «СпортЛенд» з бойовими програмами і сайклом, спортивний комплекс Sport Life. Також поруч парк Прибережний, де можна прогулятись та подихати свіжим повітрям. Технологія будівництва монолітно-каркасна, всі стіни виконані з повнотілої червоної цегли, утеплення мінеральною ватою, фасад комбінований - вентильований композит з декоративною штукатуркою.

21.08.2025 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

120 000 USD 1 644 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 54
В обране Замітки Поскаржитися

70 000 USD 1 489 USD/кв.м

1 кімната , площа 47 / 14 / 15 , поверх 3

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Rusaniv Residence. Здача будинку в 1 кварталі 2025 року. Активно будується. Загальна площа - 47,1 кв.м. Секція 3, 3 поверх. Вікна у сучасний двір з дитячим майданчиком, закрита територія, свій паркінг. ЖК бізнес-класу «Rusaniv Residence» - це: - перлина на лівому березі, - перша лінія біля самого Русанівського каналу, живописні краєвиди , розвинена інфраструктура, гіпермаркет .Зручна транспортна розвязка. Сучасна інфраструктура. Є все необхідне для комфортного життя.

21.08.2025 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

70 000 USD 1 489 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 54
В обране Замітки Поскаржитися

158 000 USD 1 519 USD/кв.м

3 кімнати , площа 104 / 74 / 34 , поверх 3

Продаж 3-кімнатної квартири по в ЖК Rusaniv Residence. Продається велика простора квартира на третьому поверсі в Rusaniv Residence на Лівому березі м.Києва - обєкт бізнес-класу над Русанівським каналом. Загальна площа квартири 104.042 м2 на 3 поверсі. Потолки 3 метри! Дуже зручна планіровка, де вже все продумано дуже розумно! Велика гардеробна у спальні, великий сан вузол, простора кухня - студія! Вид з квартири у тихий та затишний двір. У літню пору в квартирі не буде жарко, сонечко буде зранку, а тоді переходити на іншу сторону будинку! В комплексі на перших поверхах будуть розташовані дитячий садочок, кавярні та ресторани. Поруч Novus, Фора, Сільпо. До метро Лівобережна 15 хв пішки. В окрузі багато дитячих садків та дошкільних навчальних комплексів: 15 хвилин пішки до дошкільного центру №559, дитячих садів №297, «Країна Дитинства» і «Розумка», та інші Технологія будівництва монолітно-каркасна, всі стіни виконані з повнотілої червоної цегли, утеплення мінеральною ватою, фасад комбінований - вентильований керамограніт з декоративною штукатуркою. Обєкт розташовано на Русанівській набережній з неймовірним краєвидом та чудовим місцем для прогулянки!

21.08.2025 о 14:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

158 000 USD 1 519 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 54
В обране Замітки Поскаржитися

70 500 USD 1 282 USD/кв.м

1 кімната , площа 55 / 18 / 23 , поверх 16

Продається однокімнатна квартира в ЖК Русанів Резіденс, лівий берег Києва, вул. Сверстюка 54. Обєкт бізнес-класу з видом на Русанівський канал. Поруч метро Лівобережна. Квартира на 4 поверсі 4 секція (з найбільшою готовністю) Комплекс активно будується, запланована здача 4 квартал 2025р.

11.08.2025 о 10:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

70 500 USD 1 282 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 8а
В обране Замітки Поскаржитися

55 000 USD 1 719 USD/кв.м

1 кімната , площа 32 / 18 / 5 , поверх 7

Продам однокімнатну квартиру в Дніпровському районі, по вул. Сверстюка, 8А. Квартира знаходиться на 7 поверсі, 9 поверхового будинку, загальною площею 32 кв. м, житловою 19 кв. м і кухнею 5 кв. м. Квартира в житловому стані. Будинок вдало розташований, в пішій доступності є все необхідне для комфортного проживання та відпочинку. До метро Лівобережна 3 хвилини пішки.

11.08.2025 о 10:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

55 000 USD 1 719 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 54
В обране Замітки Поскаржитися

109 000 USD 1 313 USD/кв.м

2 кімнати , площа 83 / 34 / 20 , поверх 10

Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Rusaniv Residence. 2 секція 10 поверх- 82 кВ. м Одне їз найкращих планувань . Сучасна інфраструктура, зручна транспортна розвязка. Є все для комфортного життя.

07.08.2025 о 18:00 на Level Group

Карпенко Сергій

Агентство нерухомості

109 000 USD 1 313 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6д
В обране Замітки Поскаржитися

110 000 USD 2 500 USD/кв.м

1 кімната , площа 44 / 14 / 20 , поверх 12

В будинку є генератор. Сучасний ЖК з власною інфраструктурою. Озеленена територія з зонами для відпочинку, дитячі та спортивні майданчики.У пішій доступності метро Лівобережна, ТЦ, супермаркети, кафе. Зручна транспортна розвязка. Паркінг поряд з будинком. Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестування

24.11.2025 о 16:00 на Level Group

Бобух Евгения

Агентство нерухомості

110 000 USD 2 500 USD/кв.м

Детальніше
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6д
В обране Замітки Поскаржитися

115 000 USD 2 614 USD/кв.м

1 кімната , площа 44 / 14 / 20 , поверх 12

ЖК 'Галактика' вулиця Євгена Сверстюка, 6-Д В будинку є генератор. Сучасний ЖК з власною інфраструктурою. Озеленена територія з зонами для відпочинку, дитячі та спортивні майданчики.У пішій доступності метро Лівобережна, ТЦ, супермаркети, кафе. Зручна транспортна розв'язка. Паркінг поряд з будинком. Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестування. Телефонуйте – домовимося про перегляд!

06.11.2025 о 14:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

115 000 USD 2 614 USD/кв.м

Детальніше
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6д
В обране Замітки Поскаржитися

89 000 USD 1 816 USD/кв.м

1 кімната , площа 49 / 18 / 16 , поверх 10

Продам однокомнатную квартиру в Днепровском районе, по ул. Сверстюка, 6д ЖК Галактика. Квартира находится на 10 этаже, 25 этажного дома, общей площадью 49 кв.м, жилой 18 кв.м и кухней 16 кв.м. Квартира после ремонта. До метро Левобережная 10 минут пешком.

02.12.2025 о 14:00 на 103791.ligapro.ua

Андрій Баранецький

Агентство нерухомості

89 000 USD 1 816 USD/кв.м

Детальніше
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6д
В обране Замітки Поскаржитися

160 000 USD 2 353 USD/кв.м

2 кімнати , площа 68 / 24 , поверх 21

Продається простора квартира 68 м2 з сучасним ремонтом та функціональним плануванням в ЖК “Галактика”, вул. Євгена Сверстюка, 6д: * (2 кімнати (по 15м2) + велика кухня-вітальня 24 м2. * Лише 5 хв пішки до метро Лівобережна! * Квартира тільки після ремонту, ніхто не жив!!! * Комфортна кухня-вітальня з великим телевізором, м'яким диваном, готовою кухнею з індукційною плитою та посудомийною машиною — ідеальне місце для сімейного затишку або прийому гостей. * Спальня №1: Велике ліжко з нішею для зберігання + вбудована шафа * Спальня №2: Односпальне ліжко з тумбами для речей, зручний письмовий стіл, велика вбудована шафа * 2 санвузли: Малий — туалет, рукомийник, великий бойлер; Великий — ванна, туалет, пральна машина * В прихожій — ще одна простора шафа для верхнього одягу. * В кожній кімнаті кондиціонер. Вбудована система пожежогасіння * Квартира готова до заселення! * Сучасний ремонт, повністю мебльована, продуманий комфорт до дрібниць. Під час відключень світла ліфт працює від генератора. Дана квартира - це житло, в яке хочеться повертатися! Телефонуйте!

24.07.2025 о 16:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

160 000 USD 2 353 USD/кв.м

Детальніше
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6д
В обране Замітки Поскаржитися

160 000 USD 2 353 USD/кв.м

2 кімнати , площа 68 / 30 / 24 , поверх 21

Простора квартира 68 м2 з сучасним ремонтом та функціональним плануванням в ЖК “Галактика” (2 кімнати (по 15м2) + велика кухня гостинна 24 м2 Лише 5 хв пішки до метро Лівобережна! Вул. Сверстюка 6 д Квартира тільки після ремонту, ніхто не жив!!! Комфортна кухня-вітальня з великим телевізором, мяким диваном, готовою кухнею з індукційною плитою та посудомийною машиною — ідеальне місце для сімейного затишку або прийому гостей Спальня №1: Велике ліжко з нішею для зберігання + вбудована шафа Спальня №2: Односпальне ліжко з тумбами для речей Зручний письмовий стіл Велика вбудована шафа 2 санвузли: Малий — туалет, рукомийник, великий бойлер Великий — ванна, туалет, пральна машина В прихожій — ще одна простора шафа для верхнього одягу. В кожній кімнаті кондиціонер. Вбудована система пожежогасіння Під час відключень світла ліфт працює від генератора

18.07.2025 о 10:00 на Level Group

Калита Галина

Агентство нерухомості

160 000 USD 2 353 USD/кв.м

Детальніше
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 54
В обране Замітки Поскаржитися

133 000 USD 1 847 USD/кв.м

2 кімнати , площа 72 / 25 , поверх 8

2-х кімнатна квартира в ЖК бізнес-класу Rusaniv Residence з надзвичайним видом на Русанівський канал. Здача обєкту 4 квартал 2024р. Загальна площа – 71,89 м2, житлова – 28.46 м2 (кімнати 14,88 м2 та 13,58 м2) та кухня-студія – 25,4 м2. Продаж по переуступки . Вікна виходять на Північний захід. Вид на Русанівський канал і на правий берег Дніпра. Характеристики квартири: - Розташування комплексу поруч із Русанівським каналом. - Простора кухня-вітальня та дві окремі спальні. - Панорамні металопластикові вікна. - Два санвузли. - Комплекс побудований за монолітно-каркасною технологією з цегляними стінами, утеплений мінеральною ватою. - Планується реалізація концепції 'двір без авто' з дитячими майданчиками і зонами для відпочинку. - Територія комплексу закрита для автотранспорту, доступний підземний паркінг. Переваги даного району: - Русанівський канал - Зручна транспортна розв'язка - Добре облаштована зелена територія для прогулянок та відпочинку. - Близькість до станції метро 'Лівобережна' - 7 хвилин. - Піша доступність до магазинів і супермаркетів. Залишились питання? Телефонуйте!

11.07.2025 о 10:00 на avangards.com.ua

Консультант агенції

Агентство нерухомості

133 000 USD 1 847 USD/кв.м

Детальніше

показано 21 оголошень з 78 на 1 сторінці

  • 1
  • 2
  • 3

Читати більше Згорнути
  • Райони
  • Мікрорайони
  • Вулиці
  • Метро
  • Соломянський
  • Святошинський
  • Голосіївський
  • Деснянський
  • Дарницький
  • Оболонський
  • Дніпровський
  • Подільський
  • Шевченківський
  • Печерський
  • Масив Березняки
  • Деміївка
  • Лукянівка
  • Нивки
  • Печерськ
  • Нова Забудова
  • Оболонь
  • Харківський масив
  • Чоколівка
  • Шулявка
  • Правди
  • Повітрофлотський
  • Академіка Заболотного
  • Онуфрія Трутенка
  • Причальна
  • Зарічна
  • Урлівська
  • Харківське
  • Драгоманова
  • Ревуцького
  • Дніпровська
  • Перемоги
  • Лук'янівська
  • Вокзальна
  • Лівобережна
  • Нивки
  • Осокорки
  • Дарниця
  • Позняки
  • Харківська
  • Академмістечко
  • Васильківська

© R24 Всі права захищені visa mastercard

  • Контакти
  • Наші партнери
  • Оферта
  • Політика конфіденційності
  • Співпраця і реклама
  • Угода користувача
  • Блог

Оферта на надання довідково-інформаційних послуг у сфері пошуку нерухомості

Політика конфіденційності

Угода користувача

Ви вже підписані на дану розсилку .

Замітка до оголошення

Текст замітки буде видно тільки вам

Скарга на оголошення

Ваша скарга відправлена.
Дякую за допомогу, ми перевіримо оголошення
Дякуємо за підписку
Перевірте вашу пошту для активації розсилки
  • увійти на сайт
  • Зареєструватися
  • Відновити пароль


Ви АН, портал і хочете додавати оголошення автоматично через XML-фід?
Реєстрація не потрібна. Просто надішліть фід нам на пошту: [email protected]
Хочете додавати VIP оголошення? - зареєструйтеся


В полі нижче введіть адресу електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації. На неї буде надіслано новий пароль




На вказану адресу електронної пошти було надіслано секретний код. Введіть його в поле, розташоване нижче



Введений код успішно підтверджений.
Тепер ви можете вказати новий пароль для свого акаунта.




Вибір міста для пошуку