Київ
Змінити параметри пошуку Скинути фільтри
0 0 0
Вхід та реєстрація
Меню
  • Вибір мови
    Вибір мови
    • Русский
    • Українська
    • Вибрати
  • Вхід та реєстрація
  • Вибрані оголошення0
  • Коментарі до оголошення0
  • Контакти
  • Як додати оголошення
R24 / Купити квартиру / Київ
  • Купівля
  • Нова будівля
  • Купівля Вторичка
  • Оренда
  • Подобово
  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Склад
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Готовий бізнес
  • Дача
Фільтр
  • Розташування
  • Кількість кімнат
  • Ціна
  • Площа
  • Поверх
  • Обрати
Розташування
Кількість кімнат
Ціна
від
до
uah
  • usd
Площа
Почніть вводити назву міста
від м2
до м2
Житлова площа
від м2
до м2
Площа кухні
від м2
до м2
Поверх
від
до
фільтри
Київ

Купити квартиру новобудова в Києві

  • Квартира
  • Будинок
  • Ділянка
  • Офіс
  • Торгівельний майданчик
  • Кафе
  • Склад
  • Гараж
  • Виробниче приміщення
  • Приміщення
  • Готель
  • Готовий бізнес
  • Дача
від м²
до м²
Загальна площа, м²
від сот
до сот
Загальна площа, сот
Ціна від
UAH
EUR
USD
Ціна до
UAH
EUR
USD
  • Загальна площа
    —
    Житлова площа
    —
    Площа кухні
    —
    Площа ділянки
    —
    Поверх
    —

Знайдено оголошень: 3 941
Відображати
всі
  • Всі
  • Сьогодні
  • Вчора та сьогодні
  • Тиждень
  • Місяць
  • Квартал
  • Півроку
  • Рік
Сортувати
за рейтингом
  • За рейтингом
  • Спочатку дешевше
  • Спочатку дорожче
  • За кількістю кімнат
  • За датою додавання
Балтійський пров., 3А
В обране Замітки Поскаржитися

67 000 USD 2 030 USD/кв.м

1 кімната , площа 33 / 12 / 14 , поверх 13

Продається однокімнатна квартира 33 кв м з окремою спальнею в ЖК Навігатор Балтійський пров., 3-А Квартира тепла зроблений якісний ремонт. У будинку є генератор. Комплекс дуже розвинений поруч ТЦ, кафе, спортзали. До Подолу 15 хв Монолітно-каркасна Новобудова 2021 рік побудови Документам менше 3-х років

Вчора о 18:00 на Level Group

Мележик Оксана

Агентство нерухомості

67 000 USD 2 030 USD/кв.м

Детальніше
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомірова), 14а
В обране Замітки Поскаржитися

160 000 USD 2 807 USD/кв.м

1 кімната , площа 57 / 15 / 30 , поверх 13

Продаж стильної 1-кімнатної квартири в преміальному ЖК Delmar, Новопечерські Липки. Площа — 57 м #178;. Функціональне планування: простора кухня-вітальня 30 м #178;, окрема спальня, гардеробна кімната та містка шафа для зберігання речей. У квартирі виконано якісний дизайнерський ремонт 2026 року. Встановлено теплу підлогу, 2 кондиціонери, телевізор, пральну та сушильну машини, холодильник, мікрохвильову піч. Повністю готова до проживання без додаткових вкладень. ЖК Delmar — будинок преміум-класу в самому серці Новопечерських Липок. Закрита територія, власний парк, дитячі та спортивні майданчики, розвинена інфраструктура. Поруч фітнес-клуби, школи, дитячі садки, клініки, ресторани та SPA-комплекси. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції.

Вчора о 16:00 на Level Group

Коваленко Анастасія

Агентство нерухомості

160 000 USD 2 807 USD/кв.м

Детальніше
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 26
В обране Замітки Поскаржитися

118 500 USD 2 883 USD/кв.м

1 кімната , площа 41.1 / 14.01 / 18.4 , поверх 11

Пропонується на продаж роздільна 1-кімнатна квартира (42 м) у ЖК «Нова Англія». Обєкт абсолютно новий: після завершення ремонту в квартирі ще ніхто не проживав. Основні характеристики: 1. Поверх та вид: 11-й поверх, вікна виходять у затишний внутрішній двір. Це гарантує тишу, приватність та відсутність міського галасу. 2. Кліматичний комфорт: Квартира не сонячна, що дозволяє зберігати приємну прохолоду влітку. Встановлено два кондиціонери з Wi-Fi модулем та теплу підлогу (кухня та санвузол) для затишку взимку. 3. Максимальна комплектація: Квартира готова до заїзду «сьогодні на сьогодні». Ми подбали про все: якісний ремонт, продуманий до дрібниць простір, дизайн та зонування. 4. Повний набір техніки: індукційна електроплита, посудомийна машина, мікрохвильова піч, духовка, вбудований холодильник, пральна машина, електросушарка. Про концепцію ЖК «Нова Англія»: - Це закритий комплекс формату «місто в місті» з власною автономною екосистемою. На території площею 9 гектарів є абсолютно все для комфортного життя без виїзду за межі ЖК: - Гастрономія: Численні затишні кавярні, кафе та ресторани. Сервіси: Магазини, аптеки, ателье, відділення пошти та навіть туристичні агентства. - Активне дозвілля: Спортивні секції, дитячі майданчики, алеї для прогулянок та зони відпочинку. - Безпека: Територія під цілодобовою охороною та відеоспостереженням, реалізовано концепцію «двір без авто». Адреса: вул. Максимовича, 26 (будинок Нотінгем). Це ідеальний вибір для тих, хто цінує свій час і хоче отримати не просто стіни, а готовий стиль життя в одному з найкращих комплексів столиці.

Вчора о 14:00 на Level Group

Євлах Аліса

Агентство нерухомості

118 500 USD 2 883 USD/кв.м

Детальніше
Мокра вул. (Кудряшова), 8Б
В обране Замітки Поскаржитися

154 000 USD 2 906 USD/кв.м

1 кімната , площа 53 / 19.2 , поверх 2

Сучасна 1-к квартира з авторським дизайнерським ремонтом. Інтерєр виконаний у світлих, універсальних відтінках. Повністю готовий санвузол із меблями та сантехнікою, системою фільтрації води, встановлено бойлер, систему теплої підлоги та стіни (ванна кімната), освітлення та електрофурнітуру, двері прихованого монтажу. Проведені магістралі для підключення кондиціонерів (спальня/кухня). Ідеальна база для створення власного комфортного простору без додаткових ремонтних робіт. В наявності дизайнерський проект. Планування: Простора кухня-вітальня з обідньою зоною та зоною відпочинку. Плитка Іспанія/ вініл в зоні відпочинку (Republic Grizzly) Наявні розетки/включателі (Schneider Sedna Desing) Спальня з гардеробною та лоджією з підігрівом Підлога вінілова (Republic Grizzly) Наявні розетки/включателі (Schneider Sedna Desing) Функціональний передпокій з нішами під гардеробну та побутову шафу до розміщення пральної та сушильної машинки, наявний бойлер на 80 літрів, змонтована мережа під ДБЖ, наявний Інтернет. Плитка Іспанія Санвузол Плитка Іспанія Сантехніка Paffoni/Villeroy Boch Дзеркало з підсвіткою Меблі акрилові МДФ панелі Столешня з мийкою з акрилу Про ЖК CITY HUB: Сучасний ЖК бізнес класу Закрита територія з охороною Зручна транспортна розвязка (поруч залізничний вокзал/ст.м.Вокзальна) Значна кількість магазинів, кафе, ресторанів, супермаркети, ТРЦ, фітнес-центри, аптеки, медичні заклади, громадський транспорт, школи, дитячі садочки тощо Перегородки комплексу виконано з керамічної цегли Зовнішні стіни утеплені та покриті системою вентильованих фасадів Панорамні вікна на всю висоту поверху Швидкісні ліфти Домофон Опалення автономне Підземний паркінг (доступний як укриття) з зарядними станціями для електро автомобілів. Вул. Мокра 8Б

Вчора о 14:00 на Level Group

Євлах Аліса

Агентство нерухомості

154 000 USD 2 906 USD/кв.м

Детальніше
Мокра вул. (Кудряшова), 8
В обране Замітки Поскаржитися

109 000 USD 2 137 USD/кв.м

1 кімната , площа 51 / 17.5 , поверх 14

1-кімнатна квартира 51 м2. Будинок 1, Секція 1, поверх 14. Будинок зданий, введений в експлуатацію. Комплекс Бізнес клас Зручне розташування - район ЖД Вокзалу. Поруч метро, вокзал, магазини продуктів, ресторани, парк Монолітно-каркасна технологія з утепленням з мінвати. Швидкісні ліфти. Автономне опалення. Лічильники води та тепла. Забудовник - Перевірена часом компанія ІнтергалБуд. Внутрішня квартира. Завжди теплі стіни та підлога. Стан після будівельників. Можливість зробити ремонт під свої потреби. Стіни оштукатерені. Додаткова економія часу ремонту. Південна сторона. Добре освітлена, тепла квартира.

Вчора о 14:00 на Level Group

Євлах Аліса

Агентство нерухомості

109 000 USD 2 137 USD/кв.м

Детальніше
Причальная ул., 14
В обране Замітки Поскаржитися

192 700 USD 2 350 USD/м.кв.

2 кімнати , площа 82 / 23 / 36.1 , поверх 19

0%

Без комісії! Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Great, вул. Причальна, 14 Пропонується стильна квартира в одному з найсучасніших житлових комплексів лівого берега Києва — ЖК Great. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість та динамічний ритм великого міста. Є ГЕНЕРОТАР на ліфти і ОПАЛЕННЯ і ВОДУ. Квартира розташована на 18 поверсі 25-поверхового будинку. Загальна площа — 82 м². Продумане планування створює відчуття простору та затишку: • простора кухня-вітальня для сімейних вечорів та зустрічей із друзями; • дві окремі спальні, де кожен член родини матиме власний комфортний простір; • два санвузли для максимальної зручності; • вікна виходять у тихий внутрішній двір та в бік Позняків, відкриваючи приємні панорамні краєвиди міста. Увага! Квартира оздоблена високоякісними матеріалами, сучасні інженерні рішення та актуальні дизайнерські тенденції, що дозволять новим власникам отримати практично нове житло преміального рівня. ЖК Great — це не лише квартира, а й комфортне середовище для життя. Поруч усе необхідне: • супермаркети та магазини; • кафе та ресторани; • аптеки; • школи та дитячі садки; • сучасні дитячі майданчики; • відділення пошти; • зупинки громадського транспорту; • торгово-розважальні центри. Зручна транспортна розв'язка дозволяє дістатися до Печерська всього за 10 хвилин автомобілем, що робить цю локацію особливо привабливою для активних мешканців столиці. Ця квартира — чудова можливість придбати сучасне житло в одному з найпопулярніших комплексів Києва та створити дім, у який захочеться повертатися щодня. Телефонуйте, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд!

Вчора о 14:00 на Alan

AlaN real estate

Агентство нерухомості

192 700 USD 2 350 USD/м.кв.

Детальніше
Мокра вул. (Кудряшова), 8
В обране Замітки Поскаржитися

155 000 USD 1 802 USD/кв.м

2 кімнати , площа 86 / 38 / 24 , поверх 15

Продаж видової квартири в ЖК бізнес-класу CityHub по вул.Кудряшова (Соломенський район) загальна площа 85.5м2, на 15 поверсі. Будинок введено в експлуатацію. Вікна комплексу - 6-ти камернии #774; металопластиковии #774; профіль з енергозберігаючим двокамерним склопакетом, наповнении #774; аргоном , що володіє здатністю відображення та запобігає нагріванню скла Система навісного вентильованого фасаду 1 буд. та вологий фасад 2 буд. Власна котельня із можливістю опалювати будинок незалежно від опалювального сезону Зовнішні та внутрішні стіни, перегородки виконані з керамічноі #776; цегли Утеплення фасадів - мінераловатні плити, вироблені з базальтовоі #776; сировини (каменю) - екологічнии #774; негорючии #774; матеріал

Вчора о 14:00 на Level Group

Коновалов Максим Васильович

Агентство нерухомості

155 000 USD 1 802 USD/кв.м

Детальніше
Мокра вул. (Кудряшова), 8Б
В обране Замітки Поскаржитися

140 000 USD 2 000 USD/кв.м

2 кімнати , площа 70 / 35.9 / 12.9 , поверх 15

Мокра вул. (Кудряшова), 8-Б Квартира, яка працює не лише як дім, а й як інвестиція Коли люди говорять про інвестиції, зазвичай згадують валюту, золото або депозити. Але є активи, якими можна користуватися вже сьогодні, а не просто спостерігати за цифрами в додатку банку. Один із таких варіантів — квартира в ЖК City Hub на вул. Мокра, 8-Б. Це той випадок, коли ви купуєте не лише квадратні метри, а й локацію, яка завжди буде затребуваною. До метро Олімпійська — 10 хвилин , до центру міста легко дістатися без виснажливих поїздок через весь Київ. Поруч Соломянський парк — місце, куди захочеться виходити не лише у вихідні. Ранкова кава на свіжому повітрі, пробіжка, прогулянка після роботи або просто година тиші серед зелені. А тепер уявіть вечір на 15 поверсі. Місто світиться вогнями під вашими вікнами, а вдома тихо, просторо і комфортно. Площа квартири — 70 м?: * велика вітальня майже 20 м2; * окрема спальня 16,2 м2; * функціональна кухня; * два санвузли; * зручне планування для життя або здачі в оренду. ЖК бізнес-класу, сильна локація, близькість до центру та парк поруч — фактори, які працюють на цінність цієї нерухомості роками.

Вчора о 14:00 на Level Group

Євлах Аліса

Агентство нерухомості

140 000 USD 2 000 USD/кв.м

Детальніше
Мокра вул. (Кудряшова), 8б
В обране Замітки Поскаржитися

225 000 USD 2 004 USD/кв.м

4 кімнати , площа 112.3 / 40 / 39 , поверх 18

Пропонується до продажу ексклюзивна дворівнева квартира площею 113 м #178; у сучасному житловому комплексі бізнес-класу City Hub. Квартира розташована на 18 поверсі та має рідкісне дворівневе планування, що відкриває широкі можливості для реалізації індивідуального дизайн-проєкту. Великі панорамні вікна наповнюють приміщення природним світлом і відкривають чудові краєвиди на зелену частину міста та центральний Київ. Основні переваги квартири: • Загальна площа — 113 м #178; • Повноцінні два рівні • Висота стель — 2,8 м • Панорамне скління • Простора кухня-вітальня та можливість гнучкого зонування простору • Можливість збільшення житлової площі за рахунок обєднання балконних зон • Високий поверх та гарні видові характеристики Стан квартири: • Лазерна стяжка підлоги • Машинна штукатурка стін • Встановлені радіатори опалення • Підведені всі комунікації • Пожежна сигналізація • Якісні вхідні двері • Енергоефективні панорамні вікна Про житловий комплекс City Hub: • Будинок введений в експлуатацію у 2024 році • Монолітно-каркасна технологія будівництва • Зовнішні та внутрішні стіни з керамічної цегли • Навісний вентильований фасад • Утеплення базальтовою мінеральною ватою • Власна автономна котельня • Шестикамерний металопластиковий профіль • Двокамерні енергозберігаючі склопакети, наповнені аргоном • Дизайнерські лобі та сучасні місця загального користування • Швидкісні ліфти • Підземний паркінг • Закрита територія з благоустроєм та охороною

Вчора о 14:00 на Level Group

АН Level Group

Агентство нерухомості

225 000 USD 2 004 USD/кв.м

Детальніше
Ужвий Наталии ул., 12
В обране Замітки Поскаржитися

67 500 USD 1 688 USD/м.кв.

1 кімната , площа 40 / 18.5 , поверх 4

Продається квартира в новобудові з євроремонтом, 40 м², житлова площа 18.50 м². Квартира розташована в спальному районі Куренівка (Подільський), Київ, на вулиці Ужвій Наталії. Квартира знаходиться на 4/24 поверсі житлового будинку комфорт-класу. Планування квартири нестандартне. У квартирі електроплита та інша побутова техніка. Безпека житлового комплексу забезпечена кодовим замком, є укриття та паркан. Не втрачайте шанс стати власником цієї затишної квартири в новому будинку! Звертайтеся!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

67 500 USD 1 688 USD/м.кв.

Детальніше
Святослава Храброго ул., 11В
В обране Замітки Поскаржитися

72 000 USD 1 791 USD/м.кв.

1 кімната , площа 40.2 / 14 , поверх 7

Продається квартира-студія в житловому комплексі Sky Avenue, поверх 7/16. Площа квартири 40.20 кв. метрів, кухня 14 м². Квартира без внутрішніх ремонтних робіт. Розташована в районі Жуляни, вул. Святослава Хороброго, поруч зі станцією метро Шулявська. ЖК комфорт-класу має всі необхідні інфраструктурні умови. Укриття для безпеки мешканців. Не втрачайте можливості придбати цю квартиру в Києві! Звертайтесь!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

72 000 USD 1 791 USD/м.кв.

Детальніше
Гмыри Бориса ул., 22Б
В обране Замітки Поскаржитися

49 000 USD 1 338 USD/м.кв.

1 кімната , площа 36.61 / 8.63 , поверх 9

Продається квартира в новобудові ЖК Патріотика з євроремонтом, 36.61 м², поверх 9 із 25. Житло економ-класу, кухня 8.63 м². Розташована квартира в спальному районі Осокорки, поруч зі станцією метро Осокорки. Усі необхідні інфраструктурні об'єкти - магазини, школи, лікарні - знаходяться поруч. Квартира має нестандартне планування. Продається разом із побутовою технікою (плазмовий телевізор, варильна панель, мікрохвильова піч, електрична духовка, холодильник, та ін.) та меблями. Є Wi-Fi. У безпечному під'їзді є консьєрж, укриття та паркан. Не втрачайте можливість придбати цю затишну квартиру в новому будинку з усіма необхідними зручностями!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

49 000 USD 1 338 USD/м.кв.

Детальніше
Заболотного Академика ул., 15Є
В обране Замітки Поскаржитися

63 000 USD 1 400 USD/м.кв.

1 кімната , площа 45 / 13.1 , поверх 13

Продається квартира в новобудові ЖК "Теремки" комфорт-класу 45 м², без внутрішніх робіт. Розташована на вул. Заболотного Академіка, Теремки-1, поруч зі станцією метро Теремки. Квартира знаходиться на 13 поверсі 25-поверхового будинку. Планування квартири - нестандартне, кухня - 13.10 м². У під'їзді є кодовий замок, а також укриття для безпеки мешканців. Не втрачайте шанс стати власником цієї затишної квартири в спальному районі Києва! Телефонуйте!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

63 000 USD 1 400 USD/м.кв.

Детальніше
Регенераторна вул., 4к1
В обране Замітки Поскаржитися

90 000 USD 2 195 USD/кв.м

1 кімната , площа 41 / 11 / 15 , поверх 4

Продаж однокімнатної квартири в ЖК Комфорт таун Вся техніка та меблі залишися. ТБ на фото відсутня, тому що купили новий. - Вбиральня (системи металеві) - Інтернет проведено - заборгованості по квартирі немає. Прописка однієї людини (господиня), немає малолітніх дітей. Проблем із випискою із квартири не буде.

Вчора о 12:00 на Level Group

АН Level Group

Агентство нерухомості

90 000 USD 2 195 USD/кв.м

Детальніше
Всеволода Змієнка вул., 15/23
В обране Замітки Поскаржитися

92 000 USD 2 921 USD/кв.м

1 кімната , площа 31.5 / 18.8 / 7 , поверх 10

Квартира, в яку легко закохатися з першого погляду #129293; 31,5 м #178; продуманого простору у сучасному ЖК «Варшавський 3». 10 поверх — комфортний рівень життя без зайвого шуму. Світлий ремонт створює відчуття повітря і простору, а вільне планування та сучасний інтерєр, про який ви давно мріяли. Зручні шафи для зберігання речей, просторий санвузол і грамотна організація кожного метра. Кухня повністю оснащена необхідною побутовою технікою: Посудомийна машина, холодильник, варочна поверхня, духова піч. Є кондиціонер, що забезпечить прохолоду в жаркі літні дні Це той варіант, який однаково ідеально підходить: — для себе — або як стабільна інвестиція під оренду #128176; Локація: ТЦ Ретровіль, поряд банк, аптека, парковка, метро, яке будується податки свої сплачуємо, відео в особисті

Вчора о 12:00 на Level Group

Кравчук Тетяна

Агентство нерухомості

92 000 USD 2 921 USD/кв.м

Детальніше
Елены Пчилки ул., 2Б
В обране Замітки Поскаржитися

127 000 USD 1 309 USD/м.кв.

3 кімнати , площа 97 / 12 , поверх 6

Продається квартира в новобудові на Позняках з євроремонтом, 97 кв. метрів. Квартира комфорт-класу з нестандартним плануванням, кухня 12 м². Розташована на 6/22 поверсі. У квартирі є всі необхідні побутові прилади (плазмовий телевізор, варильна панель, мікрохвильова піч, холодильник та ін.) та меблі. Wi-Fi. У безпечному житловому комплексі є консьєрж, кодовий замок, відеонагляд, укриття і паркан. Не втрачайте можливість придбати цю затишну квартиру в спальному районі Києва!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

127 000 USD 1 309 USD/м.кв.

Детальніше
Ракетная ул., 24
В обране Замітки Поскаржитися

35 000 USD 1 842 USD/м.кв.

1 кімната , площа 19 / 6 , поверх 13

Продається квартира-студія в ЖК "Панорамне містечко" бізнес-класу з євроремонтом, 19 м², кухня 6 м². Розташована на Багриновій горі, поруч зі станцією метро Деміївська. Квартира знаходиться на 13/16 поверсі. Житловий комплекс розташований у спальному районі Києва. Не втрачайте можливості придбати цю затишну квартиру з усіма необхідними комфортами! Телефонуйте!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

35 000 USD 1 842 USD/м.кв.

Детальніше
Руданского Степана ул., 4/6
В обране Замітки Поскаржитися

90 000 USD 1 429 USD/м.кв.

2 кімнати , площа 63 / 10 , поверх 18

Пропонується 2-кімнатна квартира в новобудові Сиреч, вул. Руданського Степана, поруч зі станцією метро Сирець. Площа квартири 63 м² з авторським дизайном. Квартира розташована на 18 поверсі 30-поверхового будинку. Кухня 10 м², бізнес-клас. У квартирі є електроплита, електрична духовка, холодильник, витяжка, пральна машина в санвузлі, меблі, Wi-Fi. Для вашого комфорту - консьєрж та домофон. Не втрачайте можливість стати власником цієї квартири з ідеальним розташуванням у спальному районі Києва!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

90 000 USD 1 429 USD/м.кв.

Детальніше
Ужвий Наталии ул., 12
В обране Замітки Поскаржитися

75 000 USD 1 875 USD/м.кв.

1 кімната , площа 40 / 5 , поверх 20

Продається квартира в новобудові комфорт-класу з євроремонтом, 40 м², кухня 5 м², поверх 20 із 25. Розташована квартира на Куренівці (Подільський район), у спальному районі Києва. У продажу разом із побутовою технікою (плазмовий телевізор, варильна панель, електроплита, мікрохвильова піч, електрична духовка, холодильник, та ін.), меблями та інтернет Wi-Fi. Забезпечено безпеку завдяки консьєржу, домофону, кодовому замку. Є укриття. Не втрачайте можливість придбати цю затишну квартиру в комфортному районі міста!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

75 000 USD 1 875 USD/м.кв.

Детальніше
Чавдар Елизаветы ул., 8
В обране Замітки Поскаржитися

110 000 USD 1 732 USD/м.кв.

2 кімнати , площа 63.5 / 51.3 / 12.2 , поверх 7

Продається квартира в новобудові з євроремонтом, 63.50 м², комфорт-клас. Розташована в спальному районі Осокорки, на вулиці Чавдар Єлизавети. Квартира має нестандартне планування, житлову площу 51.30 м², кухню 12.20 м². Квартира продається з побутовою технікою (плазмовий телевізор, варильна панель, електрична духовка, холодильник, та ін.), меблями та інтернетом Wi-Fi. У санвузлі є пральна машина. Також є кондиціонер. У під'їзді є кодовий замок, а також укриття. Не втрачайте свій шанс на придбання цієї затишної квартири в Києві! Зателефонуйте нам прямо зараз для детальної консультації і організації огляду.

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

110 000 USD 1 732 USD/м.кв.

Детальніше
Самойло Кошки ул., 5Б
В обране Замітки Поскаржитися

110 000 USD 1 964 USD/м.кв.

2 кімнати , площа 56 , поверх 10

Квартира Самійла Кішки ( Маршала Конева), ЖК « Еврика». Поверх 10. Загальна площа 56,62 м.кв. Квартира видова, світла та простора, раціональне планування, тепло лічильник на квартиру , зроблений якісний ремонт , повністю укомплектована необхідною технікою та меблями. Зразкове парадне та двір, поряд озера, парк ВДНГ та Голосіївський парк, садок, школа, супермаркети, різноманітні магазини, ресторани та кафе, спорткомплекс Спортлайф з басейном, наявність парковки. Пішки до станції метро Іподром 5 хвилин, до станції метро Виставковий центр (ВДНГ) 15 хвилин.

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

110 000 USD 1 964 USD/м.кв.

Детальніше
Миколи Бажана просп., б.9
В обране Замітки Поскаржитися

163 000 USD 1 370 USD/кв.м

3 кімнати , площа 119 / 57 / 35 , поверх 18

Продаж 3-кімнатної квартири 119 м #178; у ЖК «Зарічний», будинок №9. 18 поверх із 22. До станції метро «Славутич» — близько 5 хвилин пішки. Будинок розташований біля набережної Дніпра. З панорамних вікон відкривається вид на затоку та Дніпро. Загальна площа — 119 м #178;. Житлова площа — 57 м #178;. Площа кухні-вітальні — 35 м #178;. Планування: 3 окремі спальні; кухня-вітальня; 2 санвузли; лоджія. Стан квартири — після забудовника, без ремонту. Будинок введений в експлуатацію. На території комплексу працюють магазини, кафе, сервісні заклади, дитячий садок та фітнес-центр. Передбачені дитячі та спортивні майданчики, підземний паркінг та гостьові паркомісця. Характеристики будинку: - монолітно-каркасна технологія будівництва; - зовнішні та внутрішні стіни з керамічної цегли; - утеплення мінеральною ватою; - централізоване опалення; - встановлені лічильники тепла, води та електроенергії; - панорамні енергозберігаючі вікна; - цементно-піщана стяжка підлоги; - гідроізоляція санвузлів; - передбачені місця для зовнішніх блоків кондиціонерів. Окремо продається паркомісце площею 17,5 м #178; у підземному паркінгу будинку №9.

Вчора о 12:00 на Level Group

АН Level Group

Агентство нерухомості

163 000 USD 1 370 USD/кв.м

Детальніше
Сергія Данченка вул., 1
В обране Замітки Поскаржитися

115 000 USD 1 533 USD/кв.м

3 кімнати , площа 75 / 36 / 12 , поверх 25

Продаж 2 кім. квартири, вул. Сергія Данченка,1 ЖК Крістер Град, Виноградар, Подільський район. Квартира перепланована в 3 кімнатну: спальня, дитяча, гостьова, кухня. 25 поверх Площа 75 кв.м Євроремонт з якісних матеріалів не економили, продуманий до дрібниць. Вся техніка в стані до ідеального. Лічильники на тепло,фільт на воду-зворотній осмос. У будинку стоїть інвертори, при відключені світла автономність 8-10 годин, ліфт, опалення, вода. В підїзді та в ліфті встановлено відеонагляд, також в ліфті є Wifi. Дуже тепла, світла квартира. Гарний вид із вікна (південна сторона)

Вчора о 12:00 на Level Group

Рамазанов Даніїл

Агентство нерухомості

115 000 USD 1 533 USD/кв.м

Детальніше
Михаила Максимовича ул., 26Г
В обране Замітки Поскаржитися

150 000 USD 2 447 USD/м.кв.

3 кімнати , площа 61.3 / 26.2 / 16.4 , поверх 15

Продається квартира в новобудові ЖК "Нова Англія" 3 кімнати, євроремонт, 61.30 м². Розташована в Університетському містечку, поруч зі станцією метро Васильківська. Життя в спальному районі Києва подарує вам комфорт та всі необхідні розваги і послуги. Квартира знаходиться на 15/16 поверсі, має нестандартне планування, житлову площу 26.20 м² і кухню 16.40 м². Це житло комфорт-класу. Продається разом із побутовою технікою (телевізор, варильна панель, мікрохвильова піч та ін.) і меблями. Є Wi-Fi. У під'їзді є консьєрж і кодовий замок, територія огороджена парканом. Не упустіть можливість придбати цю затишну квартиру в новому будинку!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

150 000 USD 2 447 USD/м.кв.

Детальніше
Воскресенська вул., 14Б
В обране Замітки Поскаржитися

77 000 USD 1 911 USD/кв.м

1 кімната , площа 40.3 / 17 / 10.4 , поверх 1

Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК «Паркові озера» Світла та затишна квартира на безпечному першому поверсі з вікнами у тихий двір. Перевага першого поверху немає залежності від роботи ліфта та відключень електроенергії. Загальна площа: 40, 3 кв. м Зручне та функціональне планування, є окрема комора для зберігання речей. Квартира повністю укомплектована: є всі необхідні меблі та техніка, можна одразу заїжджати або здавати в оренду. Встановлені лічильники на всі комунальні послуги, включно з теплом. Переваги ЖК та інфраструктура: закрита територія з охороною та контролем доступу, доглянута територія, дитячі та спортивні майданчики. Розвинена інфраструктура: магазини, супермаркет, кафе, аптеки, салони краси, пошта, заклади дозвілля, банки, дитячі заклади та паркінг. Поруч школи та дитячі садки. Локація та транспорт метро Дарниця 15 хв пішки метро Лівобережна 57 хв на авто або 2 зупинки маршруткою до центру міста 15/20 хв на авто парк «Перемога» 1 хв пішки Чудовий варіант як для комфортного проживання, так і для інвестиції під оренду.

Вчора о 12:00 на Level Group

Євлах Аліса

Агентство нерухомості

77 000 USD 1 911 USD/кв.м

Детальніше
Саксаганского ул., 37Д
В обране Замітки Поскаржитися

79 999 USD 1 159 USD/м.кв.

2 кімнати , площа 69 / 15 , поверх 8

Продається квартира в новобудові бізнес-класу ЖК Royal Tower, 69 м², без оздоблювальних робіт. Квартира знаходиться на 8/30 поверсі, має нестандартне планування, кухня 15 м². Розташована квартира в центрі міста Києва, на вулиці Саксаганського, поруч із метро Олімпійська. У продажу разом із побутовою технікою (плазмовий телевізор, варильна панель, мікрохвильова піч, електрична духовка, холодильник та ін.), меблями та інтернетом Wi-Fi. У під'їзді є консьєрж і укриття. Запрошуємо до перегляду і покупки цієї комфортної квартири!

Вчора о 12:00 на my-house.kiev.ua

"АКАДЕМІЯ ЖИТЛА"

Агентство нерухомості

79 999 USD 1 159 USD/м.кв.

Детальніше
Тираспольская ул., 60
В обране Замітки Поскаржитися

99 000 USD 2 302 USD/кв.м

1 кімната , площа 43 / 10 , поверх 3

ЖК Місто Квітів Продаж затишної однокімнатної квартири з ремонтом, меблями та побутовою технікою. Квартира повністю готова до проживання без додаткових витрат. ЖК Місто Квітів — один із найпопулярніших житлових комплексів правого берега Києва. Закрита територія під охороною, відеоспостереження, консьєрж, вхід за магнітними ключами та укриття для мешканців. На території комплексу працюють супермаркети, магазини, кафе, фітнес клуб, поштові відділення, аптеки, дитячі майданчики та паркінг. Усе необхідне для комфортного життя знаходиться прямо біля дому. Поруч Сирецький дендропарк та парк Дубки — чудові місця для прогулянок, спорту та відпочинку. До метро Сирець близько 15 хвилин пішки. Ідеальний варіант для життя або вигідної інвестиції під оренду.

Вчора о 10:00 на avangards.com.ua

Євтушенко Максим

Агентство нерухомості

99 000 USD 2 302 USD/кв.м

Детальніше
Заречная ул.
В обране Замітки Поскаржитися

119 000 USD 2 975 USD/кв.м

1 кімната , площа 40 / 20 , поверх 30

Право власності більше 3-х років Видова 1-кімнатна квартира 40 м #178; | студія вітальня з кухнею + окрема спальня. Пропонуємо до вашої уваги квартиру з якісним ремонтом у будинку комфорт-класу ЖК «Славутич». Квартира з продуманою ергономікою простору та зонуванням. Тепла підлога у вітальні та ванній кімнаті, сантехніка REHAU, кухня: стільниця та мийка з акрилового каменю, фарбовані МДФ фасади, фурнітура BLUM, система автоматичної подачі питної води, посудомийна машина, індукційна плита, бойлер, є вся необхідна побутова техніка. У спальні велика шафа, ліжко з підйомним механізмом та ортопедичним матрацом. Квартира повністю мебльована та готова до заселення вже сьогодні. Будинок комфорт-класу, з генератором: працюють ліфти, опалення, вода під час відключень. Будинок має п'ять ліфтів, підземний паркінг, весь житловий комплекс обладнаний відеокамерами. На стилобаті організований великий простір для відпочинку та спорту (з доступом тільки для мешканців ЖК). Метро 'Славутич' — 2 хв. пішки. Виїзд на Південний міст, що з'єднує з правим берегом (10 хв до центру). Розвинена інфраструктура: магазини, спортклуби, кафе та ресторани на території ЖК. Також на території ЖК є Нова Пошта, аптеки, школа, садочок. У пішій доступності: McDonald's, KFC, ТРЦ Рівер Мол; також зони відпочинку: озеро, набережна Дніпра, піщаний пляж з ресторанами, комплекс відпочинку Slavutych Beach Club.

Вчора о 10:00 на avangards.com.ua

Євтушенко Максим

Агентство нерухомості

119 000 USD 2 975 USD/кв.м

Детальніше
Метрологическая ул.
В обране Замітки Поскаржитися

150 000 USD 2 206 USD/кв.м

2 кімнати , площа 68 / 12 , поверх 3

Квартира, в якій продумано все для комфортного життя. Продається простора 2-кімнатна квартира площею 68 м #178; у сучасному будинку на Метрологічній. Окремі кімнати дозволяють комфортно жити сім'ї, працювати з дому або облаштувати дитячу кімнату без компромісів. Основні переваги квартири: • 68 м #178; простору замість тісних стандартних двокімнатних квартир • Окремі кімнати та роздільний санвузол • Велика кухня 12 м #178; для сімейних вечерь та зустрічей із друзями • Якісний євроремонт без необхідності додаткових вкладень • Повністю мебльована та укомплектована технікою • Газова плита — актуальна перевага в сучасних реаліях • Тепла підлога для комфорту в холодну пору року • Кондиціонер для комфортного мікроклімату влітку • Зручний 3 поверх із 8 • Монолітний будинок із хорошою шумоізоляцією • Велика парковка біля будинку • Новобудова з сучасними комунікаціями Локація також працює на цінність цієї квартири. Всього 15 хвилин пішки до парку Феофанія — одного з найкращих місць Києва для прогулянок, спорту та відпочинку. Поруч магазини, супермаркети, кав'ярні, аптеки та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Це варіант для тих, хто шукає готову квартиру без ремонту, зайвих витрат і довгого очікування.

Вчора о 10:00 на avangards.com.ua

Євтушенко Максим

Агентство нерухомості

150 000 USD 2 206 USD/кв.м

Детальніше
Олександра Олеся вул., 17А
В обране Замітки Поскаржитися

129 500 USD 2 721 USD/кв.м

1 кімната , площа 47.6 / 16 / 18 , поверх 2

Продається стильна квартира з якісним ремонтом, 47.6 м2 Подільський, вул. Олександра Олеся, 17А, ЖК Варшавський 2; Окрема спальня; Кухня-вітальня; Кругом тепла підлога; Повна комплектація технікою; Генератор у будинку (ліфти, вода, опалення) Поруч знаходиться ТРЦ Ретровіль. Квартира тільки після ремонту, ніхто ще не жив. Документам менше 3-х років.

Вчора о 10:00 на Level Group

Мележик Оксана

Агентство нерухомості

129 500 USD 2 721 USD/кв.м

Детальніше

показано 30 оголошень з 3941 на 1 сторінці

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Читати більше Згорнути
  • Райони
  • Мікрорайони
  • Вулиці
  • Метро
  • Соломянський
  • Святошинський
  • Голосіївський
  • Деснянський
  • Дарницький
  • Оболонський
  • Дніпровський
  • Подільський
  • Шевченківський
  • Печерський
  • Масив Березняки
  • Деміївка
  • Комсомольський (Північно-Броварський) масив
  • Лукянівка
  • Печерськ
  • Нова Забудова
  • Оболонь
  • Харківський масив
  • Чоколівка
  • Шулявка
  • Правди
  • Академіка Заболотного
  • Онуфрія Трутенка
  • Оболонський
  • Героїв Сталінграда
  • Причальна
  • Зарічна
  • Харківське
  • Драгоманова
  • Ревуцького
  • Дніпровська
  • Перемоги
  • Лук'янівська
  • Вокзальна
  • Лівобережна
  • Осокорки
  • Чернігівська
  • Дарниця
  • Позняки
  • Харківська
  • Васильківська
  • Теремки

© R24 Всі права захищені visa mastercard

  • Контакти
  • Наші партнери
  • Оферта
  • Політика конфіденційності
  • Співпраця і реклама
  • Угода користувача
  • Блог

Оферта на надання довідково-інформаційних послуг у сфері пошуку нерухомості

Політика конфіденційності

Угода користувача

Ви вже підписані на дану розсилку .

Замітка до оголошення

Текст замітки буде видно тільки вам

Скарга на оголошення

Ваша скарга відправлена.
Дякую за допомогу, ми перевіримо оголошення
Дякуємо за підписку
Перевірте вашу пошту для активації розсилки
  • увійти на сайт
  • Зареєструватися
  • Відновити пароль


Ви АН, портал і хочете додавати оголошення автоматично через XML-фід?
Реєстрація не потрібна. Просто надішліть фід нам на пошту: [email protected]
Хочете додавати VIP оголошення? - зареєструйтеся


В полі нижче введіть адресу електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації. На неї буде надіслано новий пароль




На вказану адресу електронної пошти було надіслано секретний код. Введіть його в поле, розташоване нижче



Введений код успішно підтверджений.
Тепер ви можете вказати новий пароль для свого акаунта.




Вибір міста для пошуку