Одеса
Змінити параметри пошуку Скинути фільтри
0 0 0
  • Вхід та реєстрація
  • Вибрані оголошення0
  • Коментарі до оголошення0
  • Контакти
  • Як додати оголошення
R24 / Купити квартиру / Одеса
Почніть вводити назву міста
від м2
до м2
Житлова площа
від м2
до м2
Площа кухні
від м2
до м2

—

Знайдено оголошень: 8 580
В обране Замітки Поскаржитися

76 000 USD 784 USD/кв.м

3 кімнати , площа 97 / 35 , поверх 24

Предлагается квартира площадью 97 метров на 6й станции Фонтана в новом элитном жилом комплексе. Дом из красного кирпича. Квартира просторная, свободной планировки. Из квартиры открывается потрясающий вид на город и море(видео скину по запросу). С других окон как на ладони панорама Аркадии.

29.09.2025 о 17:00 на elax.ligapro.ua

Елена Хаджи

Агентство нерухомості

76 000 USD 784 USD/кв.м

Детальніше
Ивана Франко
В обране Замітки Поскаржитися

76 000 USD 1 670 USD/кв.м

2 кімнати , площа 45.5 / 14 , поверх 1

ЖК МОДЕРН Евродвушка 45.5 кв.м 1/24 этаж После ремонта, полностью мебелированная, тёплые полы, встроенная бытовая техника, душевая кабина.

10.12.2025 о 05:00 на elax.ligapro.ua

Елена Хаджи

Агентство нерухомості

76 000 USD 1 670 USD/кв.м

Детальніше
Чернышевского ул.(Гранитная)
В обране Замітки Поскаржитися

15 000 USD 536 USD/кв.м

2 кімнати , площа 28 / 4 , поверх 1

Продам самостоятельную отдельную 2х комн. квартиру улица Гранитная(бывшая Чернышевского) угол Цветаева. Общая площадь 28 м.кв. Кухня маленькая проходная, санузел смежный (туалет+ душ трап), комнаты смежные 9,2м + 11м. Этаж 1/1, есть возможность достроить 2 этаж, крыша не течёт, под квартирой подвал. Маленький тихий двор. Один хозяин, право собственности более 3х лет, прописанных нет. Плита ГАЗОВАЯ, вода - бойлер. Поменяна проводка, новые розетки, стены отшпаклеваны + обои, столярка старая - дерево, окно во двор из кухни,из комнаты на тихую не проходную улицу. ОТОПЛЕНИЯ НЕТ, возможно поставить газовый котел или электро. Рядом парк, остановки трамвая и маршруток, два садика, школа, гимназия, магазины, Привоз в пешей доступности. Квартира требует уборки и ремонта. Перед войной начали ремонт и не закончили. Более 3х лет в квартире никто не жил.

11.03.2026 о 08:00 на elax.ligapro.ua

Елена Хаджи

Агентство нерухомості

15 000 USD 536 USD/кв.м

Детальніше

показано 3 оголошення з 8580 на 156 сторінці

  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 157
  • 158
  • 159

Читати більше Згорнути

Продаж квартир Одеса

КВАРТИРИ ЦІНИ
Ивана Франко, Одеса (купити квартиру) 76 000 USD
Ивана Франко, Одеса (купити квартиру) 76 000 USD
Чернышевского ул.(Гранитная), Одеса (купити квартиру) 15 000 USD
  • Шевченка

© R24 Всі права захищені visa mastercard

  • Контакти
  • Наші партнери
  • Оферта
  • Політика конфіденційності
  • Співпраця і реклама
  • Угода користувача
  • Блог

Оферта на надання довідково-інформаційних послуг у сфері пошуку нерухомості

Політика конфіденційності

Угода користувача

Ви вже підписані на дану розсилку .

Замітка до оголошення

Текст замітки буде видно тільки вам

Скарга на оголошення

Ваша скарга відправлена.
Дякую за допомогу, ми перевіримо оголошення
Дякуємо за підписку
Перевірте вашу пошту для активації розсилки
  • увійти на сайт
  • Зареєструватися
  • Відновити пароль

Ви АН, портал і хочете додавати оголошення автоматично через XML-фід?
Реєстрація не потрібна. Просто надішліть фід нам на пошту: [email protected]
Хочете додавати VIP оголошення? - зареєструйтеся

В полі нижче введіть адресу електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації. На неї буде надіслано новий пароль

На вказану адресу електронної пошти було надіслано секретний код. Введіть його в поле, розташоване нижче